House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1071
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Reklamuje kosmetyki

Hugh Laurie, znany z roli w serialu "Dr House" został nowym ambasadorem jednej z kosmetycznych marek. Swoim wizerunkiem będzie promował linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Dzięki serialowi, 51-letni Laurie stał się najlepiej zarabiającym aktorem telewizyjnym w Ameryce.

Reklama

Opryskliwy, nieustępliwy i nieomylny doktor Gregory House podbił serca widzów na całym świecie. Po zakończeniu zdjęć do ósmej serii serialu, gwiazdor jest gotowy na nowe wyzwania. Jednym z nich jest rola ambasadora marki kosmetycznej.

"Na początku pomyślałem sobie, że popełniłem błąd. Jednak zrozumiałem, że szukano nie modeli, a mężczyzn z silną osobowością, którzy nie boją się przyznać, że używają kosmetyków. Co więcej, uznają to za coś męskiego" - podkreślił artysta.

Jak zauważają specjaliści marki, w ciągu ostatnich dwóch lat przemysł kosmetyczny skierowany do mężczyzn przeżywa prawdziwy rozkwit. Panowie wydają na kosmetyki więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zdaniem ekspertów, kojarzony z postacią Dr House'a aktor, jest idealnym ambasadorem, który utwierdzi panów w przekonaniu, że używanie kosmetyków nie jest niemęskie.

Laurie dołączył do grona takich ambasadorów marki, jak Gerard Butler czy Patrick Dempsey.

Dowiedz się więcej na temat: Dr House

Reklama

Reklama

Reklama