Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1097
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polka, która usidliła House'a

Karolina Wydra - to dla niej stracił głowę jeden z najprzystojniejszych lekarzy - Gregory House z serialu "Dr House".

Jej zdjęcia zdobiły okładki światowych magazynów mody, brała udział w wielu sesjach fotograficznych, zagrała też w kilku amerykańskich filmach. Ale jej nazwisko stało się dopiero "gorące", kiedy poślubiła samego... dr House'a!

Reklama

- To niesamowite, jakie możliwości i sławę daje udział w popularnym serialu. Mój telefon dzwoni teraz non stop, takie jest zainteresowanie moją osobą - mówi Karolina Wydra, pierwsza Polka grająca w serialu "Dr House".

Aktorka i modelka od 19 lat mieszka w USA, dokąd wyjechała wraz z rodzicami...

- Urodziłam się w Opolu. Niewykluczone, że kiedyś wrócę tam na stałe - przekonuje. Jako serialowa Dominika wyszła za mąż za dr House'a, jednak prywatnie jest singielką. O słynnym lekarzu mówi tak:

- Hugh Laurie pomagał mi na planie, szczególnie wtedy, gdy stresowałam się naszym pierwszym pocałunkiem, tym bardziej, że ten mężczyzna od dwudziestu dwóch lat jest mężem Joanne Green, z którą ma troje dzieci. Ja o małżeństwie na razie nie myślę, bo nie jest łatwo spotkać kogoś odpowiedniego, a samotność mi nie doskwiera!

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Dr House | Karolina Wydra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje