Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"House" znów walczy. I to jak!

Odcinek "Bombshells" był hucznie zapowiadany jako szalona zabawa z konwencją. Dał fanom "House'a" jednak o wiele więcej. Czy to uratuje serial?

W ostatnim odcinku, który był emitowany w USA w poniedziałek, scenarzyści poszli na całość. Jeżeli jeszcze go nie oglądaliście, to przerwijcie lekturę w tym miejscu, aby nie psuć sobie przyjemności z "Bombshells".

Reklama

Po pierwsze, twórcy dodali szczyptę szaleństwa i humoru - poszerzając konwencję "House'a" o zabawne scenki będące nawiązaniami do klasycznym amerykańskich produkcji. Wszystko to rozgrywało się w głowach bohaterów - jak chociażby ta scena wzorowana na serialu "I Love Lucy":

Po drugie, "Bombshells" rozpoczął wątek choroby Cuddy. W tym odcinku twórcy dobrze wyważyli napięcie, równocześnie nie czyniąc z tego wątku, czegoś, co miałoby ciągnąć fabułę przez następne tygodnie. To było kolejne zaskoczenie.

I na koniec najważniejsze (i największy spoiler). Nie ma już Huddy! Związek Lisy i Gregory'ego rozpadł się. Nic na to do tej pory nie wskazywało. Wierzyliśmy, że House przeszedł wewnętrzną przemianę i stanął u boku chorej Cuddy.

Finał był zaskoczeniem zarówno dla pani doktor, jak i dla widzów - House wrócił do uzależnienia. Znów bierze vicodin. Lisa nie mogła mu tego wybaczyć.

Czy House tak naprawdę nie umiał się zmienić? Czy nie jest w stanie uciec przed własnymi demonami?

Nareszcie możemy mnożyć pytania. "Dr House", przez cały siódmy sezon wiejący nudą, odcinkiem "Bombshells" podniósł się z desek, gdy sędzia doliczył już do dziewięciu.

Znów chce się oglądać "House'a". Miejmy nadzieję, że scenarzyści nie zmarnują tego nowego potencjału.


Czy House i Cuddy będą jeszcze razem? Wierzycie w ten związek? A może akcja potoczy się w zupełnie innym kierunku? Zapraszamy do dyskusji na forum!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dr House

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje