Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1097
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

House zaprasza do serialu

Jak wiadomo od pewnego czasu jeden z nadchodzących odcinków "Dr. House'a" będzie wyreżyserowany przez Hugh Laurie'ego. Kto pojawi się w tym nietypowym epizodzie ?

O reżyserskim debiucie House'a w "Housie" informowałem was już wcześniej.

Reklama

Przypomnę jedynie, że Laurie przystąpił już do reżyserskich przygotowań, a zdjęcia do tego odcinka zaczęły się w tym miesiącu. Emisja zaplanowana jest na 22 marca.

Wieści z bloga niezastąpionego Michaela Ausiello głoszą, że w tym odcinku powróci Franka Potente i jej postać - Lydia. To ta pani, w której zakochał się House, kiedy był na kuracji w zakładzie psychiatrycznym. Romans zapowiadał się naprawdę udanie, jednak Lydia wybrała swoją rodzinę. Wygląda na to, że może wrócić na chwilę.

A serwis Entertainment Weekly informuje, że gościnnie pojawi się także nominowany do Oscara za swoją rolę w filmie "Good Night and Good Luck", David Strathairn. Aktor ma wcielić się w pacjenta, którego będzie badał House.

"Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć tych dwóch panów w jednym gabinecie" - mówiła rozentuzjazmowana producenta serialu Katie Jacobs.

Wiadomo już także, że odcinek będzie "inny niż zwykle". Niestety nie mamy dokładnych informacji na ten temat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje