Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

House i Cuddy w końcu razem?

Do finału szóstej serii "House'a" został niecały miesiąc. Serwisowi EW.com udało się przeprowadzić wywiad z producentką serialu, Katie Jacobs i uzyskać kilka interesujących informacji na temat zakończenia tego sezonu, Huddy, Luddy i wszystkiego co się ostatnio dzieje w świecie House'a.

W zeszłym sezonie House przejawiał poważne zaburzenia emocjonalne i stał na skraju załamania nerwowego. W tym sezonie, biorąc pod uwagę fakt, że nie bierze Vicodinu, wszystko układa się świetnie. Mieszka z Wilsonem i to mu pomaga. Naprawdę stara się jakoś trzymać. Trochę wygląda to tak, jakby każdy kolejny odcinek był dowodem tego, jak dobrze sobie radzi.

Reklama

W 17. odcinku, "Lockdown" przez dwie godziny zamknięty był w pokoju z Davidem Strathairnem, gdzie dowiedzieliśmy się, że ciągle cierpi. Od tej pory w każdym nadchodzącym odcinku, aż do końca sezonu, pojawi się coś, co wystawia House'a na próbę.

Kate Jacobs przyznaje, że powrót byłej żony Wilsona jest jedną z tych rzeczy.

"Kiedy ten związek dojdzie do momentu, w którym Wilson będzie chciał zamieszkać z byłą żoną, to co to będzie oznaczało dla House'a? Czy zostanie z nimi, czy będzie zmuszony odejść?

Poza tym pojawią się również pewne rzeczy z jego przeszłości i może będą zwiastunem czegoś dobrego, ale to nie wyjdzie tak dobrze, jak by chciał. Każdy z wyjątkiem House'a zrobi krok do przodu, wiążąc się z drugą osobą, lub przynajmniej próbując. Wilson z Sam, Cuddy z Lucasem, a wcześniej w sezonie Foreman, który pogodził się z bratem. Stopniowo House rozumie, że staje się znów skazany tylko na siebie" - wyznaje Jacobs.

W lutym, David Shore potwierdził, że House i Cuddy w końcu będą razem. Fani się niecierpliwią. Producentka podkreśla, że relacja między Cuddy i Lucasem sprawia, że może ona liczyć na kilka istotnych rzeczy: towarzystwo, współodpowiedzialność za Rachel, spędzanie razem czasu. Sądzi, że fani uważają, że związek z Housem nie zapewnia Cuddy wszystkiego, co mogłaby dostać.

Czy ten związek naprawdę się sprawdzi dla Cuddy? Bo z jednej strony niesie wiele istotnych rzeczy, a jednak nie wystarczająco wiele. Żadna relacja tego nie daje. Jak długo taki układ będzie Cuddy odpowiadał? Czy to będzie związek na całe życie, czy też taki, który nie przetrwa?

Wielu fanów chce, żeby Lucas zniknął, bo widzą Cuddy jedynie u boku House'a. I to jest coś, z czym sama musi się zmierzyć. Czy to wszystko naprawdę jej odpowiada? Czy to relacja, której pragnie? Czy będzie musiała podjąć jakąś decyzje w tej kwestii do końca tego sezonu?

"W tej chwili można powiedzieć, że Cuddy zadaje sobie pytanie: OK. Czy wyjdzie mi z Lucasem? Czy mogę zostać z nim? Do końca serii będzie musiała sobie odpowiedzieć na pytanie, czy może być w związku z Lucasem, czy też nie" - odpowiedziała producentka.

Twórcy wyznali, że w serialu pojawi się ktoś z przeszłości House'a. Stara miłość? Kate Jacobs nie chce zdradzać szczegółów, jednak ujawniła, że jedną z rzeczy, których nie pokazali, a która cały czas miała miejsce, to jego terapia z Dr. Nolanem (Andre Braugher). To, że nie został pokazany w szpitalu nie oznacza, że House nie odbywa z nim regularnych sesji terapeutycznych. Nie widać tego na ekranie, ale producentka zapewnia, że wkrótce to zobaczymy.

Jeśli chodzi o Trzynastkę i Tauba, to wiadomo, że ich trzyletni staż planowo ma się zakończyć w tym sezonie. Jacobs nie chciała nic dodawać w tej kwestii, wyznała jedynie, że fani mogą spodziewać się tajemnicy związanej z jednym z bohaterów, która wyjdzie pod koniec serii. W finałowym odcinku dowiemy się, że jest pewna sprawa, na którą nie znamy odpowiedzi. Jest to zagadka, która zostanie rozstrzygnięta dopiero w siódmym sezonie.

Jak myślicie, o kim mowa? I jaka będzie decyzja Cuddy kończąca sezon?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje