Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1097
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dwa w jednym: House reżyserem i świetne wideo

Lourie będzie reżyserował - ale o tym później, najpierw obejrzyjcie świetne wideo!

Miałem napisać informację o tym, że Lourie Laurie będzie sam siebie reżyserował w "Dr. House'ie", ale znalazłem akurat ten filmik w sieci i doszedłem do wniosku, że ma on o wiele wyższy priorytet pod względem fajności. Zwłaszcza dla tych, którzy poza "Housem" oglądają także "Fringe: Na granicy światów" (a ja się właśnie do takich widzów zaliczam). O reżyserującym Lauriem napiszę więc później - na razie zobaczcie wideo.

Reklama

Doktor Bishop kontra doktor House:


Ha! "Kolejne życie uratowane przez lesbijski numerek". A jeśli nie życie, to przynajmniej mój dobry humor. Wracając do poruszonego wcześniej tematu - tak, Hugh Laurie jest pracoholikiem i pewnie zapracuje się kiedyś na amen. Jak podaje serwis EW.com, teraz postanowił wyreżyserować jeden z odcinków "Dr. House'a".

"To świetnie wpłynie na morale zespołu" - powiedziała o pomyśle aktora, producentka serialu, Katie Jacobs.

Laurie do reżyserskich przygotowań przystąpi po przerwie świątecznej, a zdjęcia do tego wiekopomnego odcinka rozpoczną się w styczniu 2010 roku. Emisja zaplanowana jest na 22 marca.

Scenariusz jest nadal wielką niewiadomą, ale wedle słów Katie Jacobs - "nie będzie to tradycyjny epizod".

O czym może być ten odcinek? Michael Ausiello z EW.com twierdzi, że byłoby wspaniale, gdyby Lourie wykreował np. zakończenie związku Cuddy i Lucasa.

Chwyt w stylu dr Gregory'ego House'a, nieprawdaż?


TValentine


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje