Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Coś się kończy, coś zaczyna

W Stanach trwa nieustanny wyścig, w którym nagrodą jest oglądalność. To ona stoi za strategicznymi decyzjami dotyczącymi dalszych losów produkcji. W ostatnich dniach pojawiło się sporo niespodzianek ujawnionych przez telewizyjnych gigantów

Robert Sean Leonard - "Dr House"

Reklama

Czy to możliwe, by House stracił swojego najlepszego przyjaciela? Niestety, jeśli serial zostanie przedłużony o kolejny sezon, to Wilson zniknie na jakiś czas. Powód? Wcielający się w niego Robert Sean Leonard niedawno wrócił na Broadway. Aktor gra w sztuce "Born Yesterday" i jednocześnie pracuje na planie ostatnich odcinków 7. sezonu "Dra House'a". To oznacza, że raz w tygodniu pokonuje dystans między Nowym Jorkiem a Los Angeles. Leonard przyznał, że po 7. sezonie jego kontrakt wygasa, chce więc odejść albo przynajmniej ograniczyć swoją rolę w serialu.

Katherine Heigl - "Chirurdzy"

Zdobywczyni nagrody Emmy, robiąca karierę w Hollywood, ponownie pojawi się na srebrnym ekranie. Tym razem Heigl intensywnie zaangażowała się i została współproducentka nowej produkcji stacji HBO. Fabuła serialu została oparta na powieści Anne Hood "The Knitting Circle". Katherine zagra matkę rozpaczającą po nagłej śmierci dziecka.

Sean Bean - "Gra o tron"

Gwiazda superprodukcji HBO pojawi się w kolejnym serialu o tytule "Missing", który koncentruje się na byłej agentce CIA - Becce Winstone (Ashley Judd). Kobieta będzie poszukiwała w Europie

zaginionego 18-letniego syna. Sean Bean zagra jej męża Paula, który zginął w wybuchu, ale często będzie pojawiał się w retrospekcjach.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj swoje tytuły seriali, które oglądasz do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Sean Leonard | Katherine Heigl | Sean Bean | Chirurdzy | Gra o tron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje