Reklama

House M.D.

Dr House

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nam niesie nowy sezon?

- Zacieśniane romantycznej relacji między Housem a Cuddy, oczywiście. Przeczytajcie spoilery dotyczące pierwszych odcinków!

Uwaga spoilery!

Jak wiadomo finał szóstej serii "Dr. House'a wyglądał tak:

Reklama

House i Cuddy postanowili być w końcu razem i sprawdzić co z tego wyniknie. I na tym właśnie wątku oprze się w dużej mierze siódmy sezon serialu.

Jak informuje serwis TVGuide pierwszy odcinek siódmej serii rozpocznie się niedługo po pamiętnym pocałunku wieńczącym ostatni sezon. Gregory - zakochany po uszy - będzie nadskakiwał Cuddy na każdym kroku, zachowując się jak na romantyka przystało.

No, w każdym razie, w przypadku House'a, może to być jego egzotyczne wyobrażenie o romantyzmie, bardziej niż romantyzm klasyczny. Na początku nowej serii para wyjedzie poza miasto, by oderwać się od szpitala, pacjentów, zobowiązań i problemów.

Oczywiście Cuddy - w przeciwieństwie do House'a, który nie ma żadnych poważnych obowiązków (przynajmniej żadnych, które on traktuje na poważnie) - szybko będzie chciała powrócić do rzeczywistości. Ma w końcu wychowanie dziecka i cały szpital na głowie.

Związek bohaterów będzie więc musiał przejść szybko próbę w relacji "szefowa-podwładny/kochanek-kochanka".

Poza tym House wciąż będzie borykał się z problemem narkotykowym. Ale jeśli z Cuddy będzie mu się układało, na pewno będzie mu łatwiej trzymać się z dala od vicodinu. Co jeśli zacznie się w ich związku coś psuć?

Na takie odpowiedzi trzeba będzie jednak poczekać, bo twórcy zapowiadają, że nie mają zamiaru śpieszyć się z rozwijaniem wątku Cuddy i House'a. Widzowie tak długo czekali na ten związek, że teraz musi on być scenariuszowo wysmakowany i niepozbawiony suspensu.

Czy (C+H)= LOVE? Być może dopiero finał siódmego sezonu przyniesie odpowiedź.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje