Reklama

Doręczyciel

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jungowska wam pokaże

Reżyser "Pensjonatu pod Różą" - Maciej Wojtyszko - nakręci dla Telewizji Polskiej nowy serial "Doręczyciel", z udziałem Edyty Jungowskiej i Artura Barcisia w rolach głównych. To jednak nie jedyna telewizyjna produkcja z Jungowską w roli głównej.

13-odcinkowy "Doręczyciel" będzie opowiadał o miłości upośledzonego listonosza do pięknej kobiety.

Reklama

Niebawem TVP pokaże również serial "Ja wam pokażę" na podstawie powieści Katarzyny Grocholi. Jak przyznaje Edyta Jungowska, roli w serialu "Ja wam pokażę" nie dostała z marszu.

"Kaśka Grochola ponoć od dawna widziała mnie w tej roli, jednak casting przegrałam. Dopiero producent w imieniu swoim oraz Kasi zadzwonił i zaproponował mi tę rolę" - mówi aktorka dwutygodnikowi "Viva".

Praca przy serialu nie była łatwa. Jungowska spędziła na planie filmowym trzy i pół miesiąca. Pracowała bez przerw. Jak sama przyznaje nigdy nie grała tak dużej roli. Niewątpliwie towarzyszyły temu ogromne emocje i stres.

"Wstawałam o 6:30 rano, przyjeżdżała po mnie taksówka. O ósmej wieczorem odwożono mnie do domu i byłam w stanie zamienić jedynie słowo z dzieckiem i położyć się do łóżka" - mówi aktorka.

Trudnych momentów na planie nie brakowało, jednak jak przyznaje Jungowska: "Głównie ja je generowałam".

Viva

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje