Reklama

Doręczyciel

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barciś bez retuszu

Wszyscy wielbiciele talentu i barwnej osobowości Artura Barcisia, bohatera seriali "Miodowe lata" czy "Doręczyciel", będą mogli zgłębić tajniki jego życia, nie tylko zawodowego, ale także i prywatnego. Otóż, uwielbiany przez widzów aktor wydał książkę.

"Rozmowy bez retuszu" to wywiad rzeka, który z Arturem Barcisiem przeprowadziła Marzanna Graff.

Reklama

Aktor wzruszająco, ale i z poczuciem humoru opowiada o swoim dzieciństwie, o pamiętnych kreacjach teatralnych i filmowych, o spotkaniach z takimi twórcami polskiego teatru i kina jak Adam Hanusziewicz, czy Krzysztof Kieślowski. Pełen ciepła wywiad niesie jedno przesłanie - marzenia się spełniają, jeśli są połączone z talentem, pracą i wytrwałością.

"Początkowo nie chciałem słyszeć o żadnej książce, ale Marzanna była tak uparta i zdeterminowana, że w końcu udało jej się mnie namówić - zdradził aktor. - Dziś, kiedy trzymam w ręku "Rozmowy bez retuszu" cieszę się, że powstały. To swoiste podsumowanie mojego dotychczasowego życia i mojej pracy, ale oczywiście nie znaczy to, że zwijam żagle. To tylko pewien etap, który dzięki tej książce usystematyzowałem. Mam nadzieję, że moi fani będą zadowoleni" - dodał.

W warszawskim Teatrze Ateneum 14 listopada odbyło się spotkanie promocyjne, które poprowadził Tomasz Kammel. Wśród przybyłych gości nie zabrakło żony aktora Beaty Barciś, a także jego przyjaciół.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doręczyciel | seriale | Artur Barciś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje