Doom Patrol
Ocena
serialu
0
Brak
Ocen: 0
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Doom Patrol": Trzeci sezon. Kiedy i gdzie oglądać?

Nietypowa grupa komiksowych superbohaterów, Doom Patrol, powraca w nowym sezonie. Przed nimi kolejne wyzwania i kłopoty.

"Doom Patrol": Sezon trzeci

"Doom Patrol" to serial oparty na popularnym komiksie, przedstawiający perypetie nietypowej grupy superbohaterów DC Universe. Produkcja śledzi losy grupy Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman aka Clifford "Cliff" Steele, Negative Man aka Larry Trainor, Elasti-Woman aka Rita Farr oraz Crazy Jane. Każdy z nich przeżył straszny wypadek, który spowodował okaleczenia i oszpecenia, ale dał również nadludzkie zdolności.

Trzeci sezon rozpoczyna się konfrontacją Dorothy (Abi Monterey) z Candlemakerem, co prowadzi do druzgocących następstw. Doom Patrol znajduje się na rozdrożu i każdy z jego członków walczy o swoją tożsamość i przyszłość. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Madame Rouge (Michelle Gomez) przybywa wehikułem czasu z bardzo konkretną misją... gdyby tylko jeszcze o tym pamiętała.

Reklama

"Doom Patrol": Obsada

W serialu Doom Patrol występują: Brendan Fraser, Matt Bomer, April Bowlby, Diane Guerrero, Joivan Wade, Timothy Dalton oraz Abi Monterey. W trzecim sezonie zobaczmy także Michelle Gomez.

"Doom Patrol": Kiedy i gdzie oglądać?

Twórcą serialu jest Jeremy Carver. Scenariusz produkcji oparty został na losach bohaterów stworzonych dla DC przez Arnolda Drake'a, Boba Haneya i Bruna Premianiego. Pierwsze trzy odcinki nowego, trzeciego sezonu serialu Doom Patrol już są dostępne w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień, w czwartki. Sezon liczy 10 odcinków.

Zobacz więcej:

Kevin Bacon upokorzył żonę? Opowiedział o prywatnej sprawie!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy