Reklama

"Dom z papieru": Zwiastun drugiej części 5. sezonu! "To już koniec!"

Netflix zaprezentował zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru", którego światowa premiera będzie miała miejsce 3 grudnia. Ostatnie pięć odcinków serii zakończą opowieść o największym skoku w historii.

"Dom z papieru": Zapowiedź piątego sezonu

W ostatnich godzinach straciłem bliskich mi ludzi. Nie mogę stracić nikogo więcej przez ten napad", zapewnia Profesor. Tokio nie żyje, a wróg - ranny, choć bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek - wciąż znajduje się w Banku Hiszpanii.

"Dom z papieru": Opis piątego sezonu

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Reklama

"Dom z papieru": Kiedy i gdzie oglądać?

Druga część finałowego sezonu zadebiutuje na Netflix 3 grudnia 2021 r.

Zobacz więcej:

"Dom z papieru": Piąty sezon to krew, pot i łzy [wywiad]

"Dom z papieru": Co trzeba wiedzieć o Profesorze i Raquel? Kilka ciekawostek

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje