Reklama

"Dom z papieru": Pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu!

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu Domu z papieru. Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Zbliża się koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę.

Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim - Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku.

Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich.

Reklama

Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki.

Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko.

Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

5. sezon serialu zostanie udostępniony w dwóch częściach, 3 września i 3 grudnia 2021 r.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje