Reklama

Le casa de papel

Dom z papieru

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 387
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Berlin": Powstanie spin-off "Domu z papieru"!

Właśnie trwają prace na planie serialu "Berlin". Produkcja ma być prequelem hitowego serialu Netfliksa - "Dom z papieru". Kogo zobaczymy na ekranie? Do sieci trafiły pierwsze przecieki!

"Dom z papieru": Powstanie prequel serialu

"Berlin", bo taki tytuł będzie nosić nowa hiszpańska produkcja Netfliksa, stanowi spin-off serialu "Dom z papieru", który bił na platformie rekordy popularności. Póki co nie są znane szczegóły dotyczące fabuły produkcji. Wiadomo, że zdjęcia do serialu rozpoczną się w październiku we Francji. Całość ma być realizowana na terenie Paryża i Madrytu

Portal Hollywood Reporter podał niedawno nazwiska osób, które znalazły się w obsadzie produkcji. W roli tytułowej, podobnie jak w "Domu z papieru", zobaczymy Pedro Alonso. Aktor ponownie wcieli się w jednego z członków ekipy Profesora. Oprócz niego na ekranie pojawią się: Michelle Jenner w roli geniusza technologii Keili, Tristán Ulloa jako profesor i doradca Berlina Damián, Begoña Vargas w roli Camerona, Julio Peña Fernández jako lojalny Roi oraz Joel Sánchez, który wcieli się w Bruce'a.

Reklama

Dotychczas nie podano daty premiery serialu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy