Dom pod Dwoma Orłami
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dom pod Dwoma Orłami": Powstała kontynuacja? Poruszy niedokończone wątki

Wspaniała wiadomość dla fanów serialu "Dom pod Dwoma Orłami", który od stycznia do marca był emitowany na antenie TVP1. Plotek nieoficjalnie dowiedział się, że wkrótce zostanie wyemitowana kontynuacja, która poruszy niedokończone wątki.

"Dom pod Dwoma Orłami" emitowany był w niedzielne wieczory na antenie TVP1 od 1 stycznia do 12 marca tego roku. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl produkcja przyciągnęła przez telewizory średnio 2,14 milionów widzów.

"Dom pod Dwoma Orłami": O czym opowiada serial?

"Dom pod Dwoma Orłami"  to historia tożsamości Dolnego Śląska opowiedziana przez pryzmat tytułowego domu i jego mieszkańców. Opowieści o seniorce rodu, Zofii Szablewskiej, jej córki Heleny Lach i wnuczki Marianny, towarzyszy autentyczne wydarzenie z historii Polski 1997 roku - powódź tysiąclecia, która odkrywa tajemnice i na nowo kształtuje pozornie spokojne życie rodziny.

Reklama

W serialu zagrało wielu polskich i ukraińskich aktorów, m.in.: Małgorzata Zajączkowska, Karolina Gruszka, Sonia Mietielica, Karolina Rzepa, Adrian Zaremba, Grzegorz Małecki, Jan Frycz, Aleksandra Konieczna, Anna Seniuk, Eryk Lenartowicz, Mateusz Rusin, Andrzej Seweryn, Przemysław Stippa, Andrzej Konopka, Andrey Zhuravskyi, David Gamtsemlidze, Natella Treytakova, Daria Polunina.

"Dom pod Dwoma Orłami": Powstała kontynuacja. Kiedy emisja?

Jak dowiedział się serwis Plotek, już wkrótce widzowie będą mieli okazję przekonać się, jak potoczyły się losy Szablewskich i Weberów z serialu "Dom pod Dwoma Orłami". 17 grudnia o godz. 20.20 TVP1 wyemituje kinową wersję rozszerzoną, w której mają zostać poruszone niedokończone wątki.

"W wersji kinowej widzowie zobaczą m.in. poszerzony wątek Zofii z Janem Liskim i przekonają się, jak potoczyła się ich znajomość. Brak tego w serialu wynika z faktu, że TVP nie zgodziła się na aneks do umowy, by zrobić 11 odcinek, który wytłumaczyłby urwane historie. Dowiemy się też, kim był Uwe Hagendorf, który śledził Mariannę i Helenę" - nieoficjalnie przekazała Plotkowi osoba z produkcji.

Wersja kinowa hitu TVP ma nosić tytuł "Dom pod Dwoma Orłami. Kłamstwa Zofii".

Czytaj więcej: Serial TVP czekał wiele lat na realizację. Skąd to opóźnienie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dom pod Dwoma Orłami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama