Reklama

Penny Dreadful

Dom grozy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dom grozy": Czy serial został skasowany?

W niedzielny wieczór na antenie Showtime został wyemitowany ostatni odcinek trzeciego sezonu serialu "Dom grozy". Czy był to finał serii? Uwaga, spoilery!

Stacja Showtime nie wydała na razie oficjalnego oświadczenia o przyszłości serialu, jednak wydaje się, że wyemitowany w niedzielę dwugodzinny, finał sezonu trzeciego jest ostatnim odcinkiem serii. Skąd pojawiły się takie spekulacje?

Reklama

Na oficjalnym kanale YouTube produkcji zamieszczono dwa materiały filmowe (wywiady z twórcami i Evą Green), w opisie których podziękowano fanom za wsparcie i oglądanie trzech sezonów produkcji. Kolejnym dowodem może być zakończenie odcinka.

Czyżby powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku, kiedy stacja ABC "po cichu" zrezygnowała z dalszej realizacji serialu "Zemsta"? O zakończeniu tej serii spekulowano od dawna, jednak oficjalna informacja nie pojawiła się aż do czasu wyemitowania ostatniego odcinka i momentu, w którym twórcy i obsada zaczęli żegnać się z widzami na Twitterze.

Oficjalnej informacji o końcu "Domu grozy" na razie nie ma, więc może istnieje cień nadziei, że powstanie sezon czwarty?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje