Reklama

Silicon Valley

Dolina krzemowa

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dolina Krzemowa": Drugi sezon na DVD

Serial HBO stworzony przez Mike’a Judge, autora kultowej animacji "Beavis i Butt-Head". Opowieść o blaskach i cieniach życia ambitnych twórców nowych technologii w Dolinie Krzemowej. Start-upy, deweloperzy aplikacji, firmy internetowe... to hasła, które elektryzują cały świat. Drugi sezon serialu już na DVD!

Kalifornijska Dolina Krzemowa to legendarna część Kalifornii będąca centrum amerykańskiego przemysłu komputerowego. Każdego dnia przybywają tam inżynierowie i specjaliści z pomysłami na nową usługę, serwis czy aplikację z nadzieją, że właśnie w Dolinie zrobią karierę na miarę twórcy Facebooka. Wśród nich jest Richard Hendriks (Thomas Middleditch) - nieśmiały, introwertyczny programista, który marzy o wielkiej karierze. Po godzinach pracuje nad przełomową aplikacją do kompresji danych o nazwie Pied Piper, która może zmienić jego życie...  

Reklama

Drugi sezon serialu, który podbił serca widzów na całym świecie, to jeszcze większa dawka humoru i satyry na środowisko twórców wynalazków technologicznych. Po głośnym debiucie na konferencji TechCrunch Disrupt Richard i jego zespół pracujący nad aplikacją Pied Piper będą musieli zmierzyć się z gniewem i zazdrością internetowego giganta Hooli. Czy uda im się odnieść upragniony sukces?

W rolach głównych występują: Thomas Middleditch ("Wyborcze jaja"), T.J. Miller ("Transformers. Wiek zagłady"), Martin Starr ("To już jest koniec"), Kumail Nanjiani ("Sekstaśma"), Zach Woods ("Zapętleni"), Josh Brener ("Stażyści"), Amanda Crew ("Udręczeni") oraz Matt Ross ("American Psycho").

W wydaniu DVD drugiego sezonu serialu znajdują się również wyjątkowe dodatki specjalne:

         Sceny usunięte

         Kulisy kręcenia serialu "Dolina Krzemowa"

         6 komentarzy audio z udziałem członków obsady i ekipy filmowej

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje