Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 76
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Bear": Serialowy hit Disney+ wróci z trzecim sezonem

Powstanie trzeci sezon serialu "The Bear", który w Polsce oglądać można na platformie Disney+. W produkcji ponownie zobaczymy Jeremy'ego Allena White'a, Ebona Mossa-Bachracha i Ayo Edebiri.

Głównym bohaterem "The Bear" jest Carmen "Carmy" Berzatto (Jeremy Allen White) - młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami - The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Reklama

W pozostałych rolach wystąpili: Ebon Moss-Bachrach (jako Richard "Richie" Jerimovich), Ayo Edebiri (jako Sydney Adamu), Abby Elliott (jako Natalie "Sugar" Berzatto), Lionel Boyce (jako Marcus), Liza Colón-Zayas (jako Tina), Edwin Lee Gibson (jako Abraheim) i Matty Matheson (jako Neil Fak).

"The Bear": Najlepszy serial o gotowaniu?

Pierwszy sezon serialu "The Bear" został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym otrzymał tytuł Programu Telewizyjnego Roku Amerykańskiego Instytutu Filmowego, a także nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, Film Independent Spirit Award oraz ACE Eddie Award przyznawaną przez Stowarzyszenie Amerykańskich Montażystów (American Cinema Editors). Jeremy Allen White zdobył także nagrodę Złotego Globu, Gildii Aktorów Ekranowych i Critics’ Choice dla najlepszego aktora w serialu komediowym. 

"The Bear" został stworzony przez Christophera Storera ("Ramy", "Ósma klasa"), który jest również producentem wykonawczym obok Joanny Calo ("BoJack Horseman", "Poplątana"), Hiro Muraia ("Atlanta", "Stacja jedenasta") i Nate'a Mattesona ("Stacja jedenasta", "The Choe Show") z Super Frog oraz Josha Seniora. Tyson Bidner ("Ramy") również pełni rolę producenta, a Matty Matheson jest współproducentem. Seria jest produkowana przez FX Productions.

Drugi sezon "The Bear" zadebiutował w serwisie Disney+ w sierpniu 2023. 

Tym razem Carmy (Jeremy Allen White), wspomagany przez Sydney (Ayo Edebiri) i Richiego (Ebon Moss-Bachrach) pracują nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przechodzi przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością.

Szybko jednak okaże się, że od prowadzenia restauracji trudniejsze jest tylko otwarcie nowej. Bohaterowie zderzają się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągnęły za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół musi zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć - zarówno gościom, jak i pomocą sobie nawzajem.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: The Bear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy