Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 71
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Acolyte": Znamy datę premiery nowego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen"

Raz "Andor", a raz "Księga Boby Fetta". Seriale z uniwersum "Gwiezdnych wojen" prezentują różny poziom, a Disney wciąż pracuje nad kolejnymi. Właśnie poznaliśmy datę premiery "The Acolyte". Co wiemy o produkcji?

"The Acolyte" zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ 5 czerwca 2024 roku. Showrunnerką produkcji jest Leslye Headland, współtwórczyni "Russian Doll" Netflixa.

"The Acolyte": Co wiemy o serialu?

Akcja serialu rozpocznie się sto lat przed wydarzeniami z filmu "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo". Opowie o losach byłej padawanki, która wraz ze swoim dawnym mistrzem stara się rozwiązać zagadkę tajemniczych zbrodni. Okazuje się, że stoją za nimi złowieszcze siły. 

Główne roli zagrali Amandla Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz""Bodies, Bodies, Bodies") i Lee Jung-jae ("Squid Game"). Na ekranie zobaczymy także Manny'ego Jacinto ("Dobre miejsce"), Dafne Keen ("Logan: Wolverine") i Carrie-Anne Moss ("Matrix"). Joonas Suotamo, który w ostatnich filmach wcielił się w Chewbaccę, zagra mistrza Jedi z rasy Wookie.

Reklama

Zdjęcia do "The Acolyte" rozpoczęły się w październiku 2022 roku, a zakończyły w czerwcu 2023 roku. Serial będzie się składał z 8 odcinków.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gwiezdne Wojny | Disney Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy