Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 71
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skarb Narodów": Kultowa produkcja powraca w serialowej odsłonie! [zwiastun]

Pierwszy teaser nowej odsłony "Skarbu Narodów" pojawił się w sieci! Zgodnie z zapowiedziami włodarzy Disney+, zwiastun zaprezentowano na Comic Con 2022 w San Diego. Co już wiadomo o serialowej wersji „National Treasure: Edge of History”?

"Skarb Narodów": Szczegóły dotyczące produkcji

Z pierwszych medialnych doniesień na temat nowego serialu Disney+ wynika, że produkcja skupiać się będzie na zupełnie nowej grupie bohaterów. Nie zabraknie jednak odniesień do schematu zaprezentowanego w popularnych filmach z Nicolasem Cagem. 

Główną bohaterką serii będzie Jess Morales, 20-letnia imigrantka, w którą wcieli się Lisette Alexis. Dziewczyna, wraz z grupą najlepszych przyjaciół, wyruszy na wyprawę życia, której celem będzie odkrycie rodzinnej tajemnicy i odzyskanie skarbu.

Reklama

Obok Alexis na ekranie zobaczymy również: Zuri Reed, Jake'a Austina Walkera, Antonio Cipriano i Jordana Rodriguesa. Niewątpliwie największą gwiazdą nowej produkcji będzie Catherine Zeta-Jones. Aktorka wcieli się w główną antagonistkę, skorumpowaną miliarderkę, związaną z czarnym rynkiem antyków.

W serialu nie zabraknie również dobrze znanych postaci. Na ekranie ponownie zobaczymy filmowego Rileya Poole'a, czyli Justina Bartha oraz Harveya Keitela, który powróci do roli Petera Sadusky'ego.

Reżyserią produkcji zajęła się Mira Nair, a za scenariusz odpowiadają Cormac Wibberley oraz Marianne Wibberley .

Pierwszy sezon serialu ma się składać z 10 odcinków. Póki co nie wiadomo jeszcze, jak długo będziemy czekać na premierę pierwszego z nich. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy