Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 76
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piotr Adamczyk brylował wśród gwiazd Hollywood! Towarzyszyła mu piękna żona

Piotr Adamczyk i jego żona gościli na premierze serialu "Hawkeye" w Los Angeles. Polski aktor zdecydowanie dobrze czuł się wśród gwiazd Hollywood, co podkreślają liczne zdjęcia i nagrania z wydarzenia.

Dobra passa Piotra Adamczyka

Piotr Adamczyk to ostatnio jeden z najbardziej zapracowanych polskich aktorów. Pojawia się zarówno na polskich, jak i zagranicznych planach, a jakiś czas temu wystąpił nawet w hollywoodzkiej produkcji! Polak zagrał w serialu "Hawkeye" i pojawił się na uroczystej premierze w Los Angeles.

Na wydarzeniu Adamczyk pojawił się z żoną - Karoliną Szymczak. Para chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom i dzieliła się relacjami z wydarzenia w swoich social mediach. 

Na czerwonym dywanie

Tym co z pewnością bardzo zainteresuje fanów tego typu wydarzeń, są kreacje gwiazdorskiej pary. Piotr Adamczyk zdecydował się na sportową elegancję - do koszuli i marynarki dobrał jeansy i sportowe buty. Żona aktora prezentowała się równo stylowo i zachwyciła gustowną stylizacją. Szymczak postawiła na srebrną sukienkę za kolano, sandałki w tym samym kolorze i czarną torebkę z ciekawym wzorem. 

Reklama


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Karolina Szymczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy