Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 58
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moon Knight": Jest zwiastun i data premiery serialu!

Serial "Moon Knight" wkrótce będzie dostępny dla użytkowników platformy Disney+. Marvel potwierdził datę premiery i pokazał pełny zwiastun historii. Dzięki tej produkcji w Marvel Cinematic Universe pojawi się kolejny uwielbiany przez widzów aktor.

Pierwszy zwiastun "Moon Knight" udostępniono, zgodnie zresztą z zapowiedziami, w czasie meczu NFL rozgrywanego pomiędzy Los Angeles Rams i Arizona Cardinals. Trailer wprowadza do świata Marvela tytułową postać i daje ogólny obraz fabuły nowej serii. 

"Moon Knight": Zwiastun, obsada

Moon Knight zawitał w świecie komiksu w 1975 roku, istnieje wiele różnych wersji jego historii. Odtwórca tytułowej roli, Oscar Isaac, czerpie inspiracje z najnowszych komiksów. Wciela się w Stevena Granta,  pracownika sklepu z pamiątkami, którego zaczynają prześladować koszmary i wspomnienia z innego życia. Stopniowo okazuje się, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości, a swoje ciało dzieli z najemnikiem Marciem Spectorem. Akcja serialu rozgrywać się będzie w realiach starożytnego i współczesnego Egiptu. 

Reklama

W serialu zobaczymy także Ethana Hawke, który wcieli się w czarny charakter wzorowany na Davidzie Koreshu, przywódcy apokaliptycznej sekty Gałęzi Dawidowej.

Głównym scenarzystą produkcji jest Jeremy Slater z "Umbrella Academy". Za reżyserię produkcji odpowiadają: Mohamed Diab, Justin Benson i Aaron Moorhead. 

"Moon Knight": Data premiery

Serial "Moon Knight" obejmował będzie 6 odcinków, pierwszy zostanie wyemitowany 30 marca 2022 roku na platformie Disney+.


Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Moon Knight
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama