Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 60
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krytycy nie mogą się nachwalić, widzowie go uwielbiają. Serialowy hit wraca w czerwcu

Podczas konferencji ramówkowej John Landgraf, prezes stacji FX, zdradził nieco szczegółów na temat kolejnej odsłony serialu "The Bear" - produkcji uznanej przez krytyków i jednej z triumfujących na ostatnim rozdaniu nagród Emmy.

"The Bear": Najnowsze odcinki już w czerwcu 2024

Okazuje się, że fani nie będą musieli długo czekać - najnowsze odcinki uznanego serialu trafią na platformę Hulu (w Polsce Disney+) w czerwcu 2024 roku. Najprawdopodobniej w dzień premiery zostaną udostępnione wszystkie epizody trzeciej serii. W trakcie spotkania Landgraf ujawnił także, czy i w kolejnej odsłonie wystąpią gościnnie znani aktorzy - w pierwszej widzieliśmy m.in. Olivię Colman, Jamie LeeCurtis czy Sarah Paulson.

"The Bear": O czym opowiada serial?

Głównym bohaterem "The Bear" jest Carmen "Carmy" Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami — The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne.

Reklama

Zobacz też:

Gdzie będzie kręcony trzeci sezon "Białego Lotosu"? Mówi się o luksusowych hotelach!

SkyShowtime z wielkim hitem! W obsadzie idol nastolatek z "Pamiętników wampirów"

Hit science-fiction otrzyma 3. sezon. Widzowie zachwyceni!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney Plus | The Bear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama