Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 25
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jude Law zagra w serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen"!

Jude Law zagra jedną z głównych ról w nowym serialu z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Produkcja ma nosić tytuł "Skeleton Crew" i prawdopodobnie pojawi się na ekranach w przyszłym roku. Co jeszcze wiadomo?

Jude Law w obsadzie "Skeleton Crew"

Właśnie ogłoszono, że nowy serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen" ma nosić tytuł "Skeleton Crew", a za kamerą już wkrótce stanie Jon Watts, twórca filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Wiadomo już również, że w główną rolę wcieli się Jude Law. Nie podano jednak, kim będzie grana przez niego postać i czym się będzie charakteryzować.

Christopher Ford, Jon Favreau i Dave Filoni są producentami wykonawczymi razem z Wattsem. Za scenariusz ma odpowiadać Christopher Ford.

Co wiadomo o nowej produkcji?

Akcja serialu będzie się rozgrywała wiele lat po wydarzeniach z Oryginalnej Trylogii, w czasach Nowej Republiki. Będzie to opowieść o dzieciach, które zagubiły się w galaktyce i próbują znaleźć drogę powrotną do domu. Można więc przypuszczać, że Jude Law wcieli się w jakiegoś przewodnika bądź mentora grupy.

Reklama

Reżyser produkcji przyznał w jednym z wywiadów, że choć jest to serial o dzieciach, zdecydowanie nie będzie to produkcja dla dzieci.

Zdjęcia do "Skeleton Crew" mają ruszyć latem tego roku. Premiera serialu zapowiadana jest natomiast na 2023 rok. Wszystkie odcinki zostaną wyemitowane na platformie Disney+.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL