Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+ zapowiada na 2023 rok trzy seriale dokumentalne o k-popowych idolach

Dwa seriale poświęcone będą członkom zespołu BTS, trzeci boysbandowi Super Junior. Z jednej strony będą ona próbą odkrycia źródła nieprawdopodobnej popularności tychże grup. Z drugiej strony oczywistą reakcją na zainteresowanie fanów. W tym przypadku nie ma najmniejszego nawet ryzyka. Jedyne, co nie jest jeszcze pewne dotyczy wyłącznie tego, jak bardzo popularne będą te seriale i czy dojdzie do pobicia kolejnych rekordów.

Disney+: Seriale o k-popowych idolach

W zapowiedziach platformy Disney+, przedstawionych 30 listopada, muzyczny serial dokumentalny "BTS Monuments: Beyond The Star" przedstawiany jest jako "kronika niesamowitej podróży XXI-wiecznych ikon popu". Produkcja ma oferować "bezprecedensowy dostęp do obszernej kolekcji muzyki i materiałów wideo zespołu w ciągu ostatnich dziewięciu lat ich istnienia". Kronika ta przedstawi ponadto codzienne życie, przemyślenia i plany na przyszłość siedmiu członków BTS.

Odrębny serial ma być poświęcony członkowi BTS - raperowi J-Hope. Tytułu jeszcze nie podano, ale wiadomo, że dokument będzie "podążał za gwiazdą pop w okresie poprzedzającym wydanie jego solowego albumu" (chodzi o debiut artysty "Jack In The Box", płyta wyszła w lipcu tego roku). W programie znajdą się m.in. "zakulisowe materiały" z procesu przygotowywania albumu i występu J-Hope na festiwalu Lollapalooza 2022.

Reklama

W serialu dokumentalnym przedstawiony zostanie też k-popowy zespół Super Junior. Ten ma się ukazać pod tytułem "Super Junior: The Last Man Standing" i został opisany w materiałach Disneya jako "jedyna w swoim rodzaju eksploracja zespołu i jego członków, oferująca nowy wgląd we współczesny przemysł k-popowy".

Poza tym na platformie Disney+ w przyszłym roku pojawią się inne koreańskie produkcje: romantyczna "Call It Love", superbohaterska "Moving" (oparta na popularnym webtoonie, czyli cyfrowym komiksie autorstwa Kanga Fulla), kryminalna "Worst of Evil", obyczajowa "Race".

Na razie nie podano informacji o datach premier i liczbach odcinków.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: BTS | Disney+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy