Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Disney+": Ten serial podbije serca widzów? Kiedy premiera w Polsce?

Już 18 sierpnia widzowie Disney+ nareszcie poznają nową bohaterkę z Uniwersum Marvela! Premiera "Mecenas She-Hulk" zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze opinie na temat serialu podgrzewają atmosferę oczekiwania. O tytułowej bohaterce można by powiedzieć, że jest zwykłą ponad 30-letnią sprytną i zabawną prawniczką mierzącą się z problemami dnia codziennego. Można by, gdyby nie fakt, że jest zielona, ma ponad dwa metry i siłę Hulka.

"Mecenas She-Hulk": Fabuła serialu

Seria zadebiutuje na platformie Disney+ już w czwartek, a wraz z nią na ekranach zobaczymy nagrodzoną statuetką Emmy® Tatianę Maslany ("Orphan Black") w roli prawniczki Jennifer Walters, specjalizującej się w sprawach dotyczących superludzi. Po dziwnym wypadku Jen musi zmierzyć się ze swoim nowo odkrytym obliczem i nadprzeciętnymi siłami. 

Podczas jednej z prowadzonych rozpraw zostaje zdemaskowana i ujawnia się jako She-Hulk - zielona, mierząca ponad dwa metry krewna Hulka o podobnej do niego sile. Od teraz Jennifer nie tylko prowadzi i tak już wystarczająco skomplikowane życie singielki po trzydziestce, lecz również zdarza jej się zaprezentować światu jako zielona i supermocna She-Hulk.

Reklama

"Mecenas She-Hulk": Obsada

W dziewięcioodcinkowej serii oryginalnej, dostępnej wyłącznie na platformie Disney+, u boku Tatiany występują również: Jameela Jamil ("Dobre miejsce", "Wyjdź za mnie") jako Titania, Josh Segarra jako Pug, Ginger Gonzaga jako Nikki, Jon Bass ("Gra o wszystko", "Baywatch. Słoneczny patrol") jako Todd i Renée Elise Goldsberry ("Hamilton", "Tick, tick... Boom!") jako Mallory. 

Poza tym oprócz Marka Ruffalo, grającego rolę Bruce’a Bannera/Hulka, gościnne wystąpią też: Tim Roth jako Emil Blonsky/Abominacja i Benedict Wong jako Wong. Serial został stworzony przez reżyserski duet Kat Coiro i Anu Valię. Główną scenarzystką jest Jessica Gao, która ma na swoim koncie prace nad takimi hitowymi tytułami jak "Rick i Morty" czy "Dolina Krzemowa".

"Mecenas She-Hulk": Kiedy polska premiera?

Polscy widzowie poznają nową bohaterkę już w czwartek 18 sierpnia, w dniu międzynarodowej premiery "Mecenas She-Hulk" tylko w Disney+.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy