Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+: Kinowe hity i nowe seriale! Zapowiedzi na luty 2023

Jakie seriale i filmy pojawią się na platformie Disney+ w lutym? Nie tylko kinowe hity takie jak "Czarna Pantera. Wakanda w moim sercu", ale również seriale dokumentalne i fabularne. Jednym z nich jest produkcja "Rozterki Fleishmana" z Claire Danes i Jessem Eisenbergiem.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", premiera: 1 lutego

W "Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu" Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

Reklama

Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej, premiera: 1 lutego

Serial "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej" to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

"Mistrzowie kuchni w dziczy", premiera: 1 lutego

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku "Mistrzów kuchni w dziczy" dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja - przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w "kuchni w dziczy", gdzie - korzystając z zebranych produktów i pomysłowości - będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

"Randka Cara", premiera: 10 lutego

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios "Randka Carla" Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni - o ile jest się psem. 

"Rozterki Fleishmana", premiera: 22 lutego

"Rozterki Fleishmana" to historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

Zobacz też:

"The Mighty Nein": Critical Role znowu łączy siły z Prime Video. Powstanie nowy serial animowany

"Savage River": Nowość z gwiazdą "13 powodów"! Mroczny serial o szokującym morderstwie

"The Last of Us": Twórcy zdradzają sekrety 2. odcinka! Wycięto historię Tess

Wiemy coraz więcej o Star Wars: Acolyte - najciekawszy serial z uniwersum?

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy