Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Disney+ idzie w ślady Netfliksa. Nie będzie współdzielenia kont, wyższe ceny

W 2024 roku Disney+ planuje ograniczyć udostępnianie konta osobom spoza gospodarstwa domowego subskrybenta. Z kolei już pod koniec tego roku użytkownicy platformy streamingowej mogą spodziewać się podniesienia cen.

Szef Disneya Bob Iger zdradził, że ustalane są obecnie zasady dotyczące współdzielenia kont na Disney+.

"Mamy już możliwości techniczne, żeby monitorować większość takich aktywności. Nie podam konkretnych liczb, poza stwierdzeniem, że sprawa jest znacząca" - powiedział Bob Iger 

Szef Disneya stwierdził, że to obecnie priorytetowa sprawa dla platformy streamingowej. Szczegółowe informacje mają się pojawić jeszcze przed końcem 2023 roku. A w kolejnych miesiącach mają zostać wprowadzone pierwsze rozwiązania ograniczające udostępnianie przez subskrybentów kont osobom spoza ich gospodarstw domowych.

Reklama

Disney idzie tym samym w ślady Netfliksa, który w tym roku zdecydował się na podobne rozwiązanie. Początkowo platforma testowała je na mniejszych rynkach, by w czerwcu wprowadzić je w ponad stu krajach, w tym w Polsce i USA.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to subskrybenci Disney+ będą mieli w grudniu dwa rozwiązania. Zgodzić się na podwyżkę cen lub przenieść się do tak zwanego pakietu reklamowego, w którym treści przerywane są reklamami.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Disney Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy