Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Auta w drodze": Od września nowy serial w Disney+

Wracają uwielbiani - nie tylko przez dzieci - bohaterowie kultowej kinowej animacji "Auta". Już 8 września na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje serial "Auta w drodze". Jaka jest fabuła produkcji?

"Auta w drodze": Premiera 8 września w Disney+

8 września w serwisie Disney+ zadebiutuje nowy serial animowany "Auta w drodze". Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, będzie to kontynuacja przebojowej serii kinowej, rozpoczętej w 2006 roku przez Pixara i Disneya.

Serial składa się z dziewięciu odcinków i opowiada o przygodach Zygzaka i Złomka, którzy wyruszają w podróż, aby odnaleźć siostrę... Złomka.

Pojawił się właśnie zwiastun serialu. Zobaczcie!

"Auta": Animowany przebój 2006 roku

Animacja "Auta" - w reżyserii Johna Lassetera - trafiła do kin w 2006 roku. Była to opowieść o młodym i ambitnym samochodzie wyścigowym Zygzaku McQueenie, który marzy o olśniewających sukcesach i przygotowuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Zamiast na trasę wyścigu, trafia jednak do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy autostradzie 66 i szybko poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców.

Reklama

Są wśród nich: Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy, niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.

W oryginalnej wersji filmu mogliśmy usłyszeć głosy: Owena Wilsona, Paula Newmana oraz Michaela Keatona. Gwiazdami polskiego dubbingu byli: Piotr Adamczyk (Zygzak), Witold Pyrkosz (Złomek) oraz Dorota Segda, Jerzy Kryszak, Daniel Olbrychski i Stanisława Celińska.

Po kilku latach powstały kolejne części serii. Film "Auta 2" trafił na ekrany kin w 2011 roku, a "Auta 3" w 2017 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL