Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 90
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Horror Story": Kim Kardashian gwiazdą serialowej antologii

20 września tego roku na antenie stacji FX zadebiutuje 12. sezon popularnego serialu "American Horror Story". W tej mającej formę antologii produkcji każdy sezon poświęcony jest innej, nowej historii. Podtytułem jego dwunastej odsłony jest "Delicate", a promuje ją plakat, na którym można zobaczyć występujące w rolach głównych Emmę Roberts oraz Kim Kardashian. W Polsce serial pokazuje platforma streamingowa Disney+.

Choć każdy sezon "American Horror Story" opowiada inną historię, to niektórzy członkowie obsady pojawiają pojawiają się w różnych odsłonach serialu. Jedną z takich gwiazd serii jest Emma Roberts, którą można zobaczyć na plakacie 12. sezonu. Aktorka w mocnym makijażu pochyla się nad debiutującą w serialu Kim Kardashian. Z ust Roberts w stronę Kardashian zmierza pająk.

Reklama

"American Horror Story: Delicate": Znana aktorka ma problemy z zajściem w ciążę

Scenariusz "American Horror Story: Delicate" oparty został na motywach książki "Delicate Condition" ("Stan delikatny") autorstwa Danielle Valentine. Opowiada ona historię znanej aktorki Anny Alcott, która ma problem z zajściem w ciążę. Po wielu nieudanych próbach kobieta popada w paranoję i zaczyna wierzyć, że ktoś robi wszystko, aby nie urodziła dziecka. W końcu Alcott korzysta z zapłodnienia in vitro i wydaje się, że w końcu zostanie mamą. Niestety, ciąża kończy się poronieniem. Choć lekarze mówią, że Alcott straciła dziecko, ona jest przekonana, że coś wciąż się w niej rozwija.

W dwunastym sezonie serialu stworzonego przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka i zainspirowanego takimi dziełami jak m.in. "Dziecko Rosemary" Romana Polańskiego, wystąpią też inne twarze znane z poprzednich sezonów "American Horror Story". Oprócz Roberts będą to Zachary Quinto, Denis O’Hare oraz Billie Lourd. Obok Kardashian w "AHS: Delicate" zadebiutują zaś Cara Delevingne, Michaela Jae Rodriguez, Annabelle Dexter-Jones, Odessa A’zion, Debra Monk oraz Julie White.

Podano też datę premiery spin-offu "AHS", trzeciego sezonu serialu "American Horror Stories", który w Stanach będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Hulu 26 października. Będzie on częścią tzw. "Huluween", wydarzenia zorganizowanego z okazji tegorocznego święta Halloween. Trzeci sezon liczył będzie cztery odcinki, a każdy z nich opowie inną historię. 

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: American Horror Story | Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy