Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"A gdyby...?": Drugi sezon na Disney+ od 22 grudnia

Studio Marvela ogłosiło datę premiery drugiego sezonu animowanego serialu "A gdyby...?", przedstawiającego alternatywny przebieg wydarzeń znanych z produkcji Kinowego Uniwersum Marvela (MCU). Zadebiutuje on na platformie streamingowej Disney+ 22 grudnia tego roku. Tego dnia pojawi się tam jednak jedynie pierwszy odcinek. Kolejne - jak w kalendarzu adwentowym - będą trafiały tam codziennie przez dziewięć następnych dni.

Informację o dacie premiery drugiego sezonu "A gdyby...?" podały media społecznościowe Marvel Entertainment. "Całkiem nowe odcinki serialu 'A gdyby...?' Marvel Studios pojawią się na platformie Disney+ 22 grudnia. Rozpakuj po jednym odcinku każdego dnia przez dziewięć dni z rzędu jako nasz prezent świąteczny dla ciebie" - czytamy na portalu X.

"A gdyby...?": Co w drugim sezonie?

Wiadomo, że w drugim sezonie serialu "A gdyby...?" ponownie usłyszymy Hayley Atwell, Lake Bell, Josha Keatona oraz Jeffreya Wrighta, którzy użyczą swoich głosów Kapitan Carter, Czarnej Wdowie, Kapitanowi Ameryka oraz Obserwatorowi. W pierwszej części można było usłyszeć aktorów, którzy powtórzyli swoje role z aktorskich filmów Marvela, czyli m.in. Marka Ruffalo (Hulk) czy Elizabeth Olsen (Scarlet Witch).

Reklama

Jak przypomina portal "Variety", "A jeśli...?" było pierwszym animowanym serialem Marvela. Zadebiutował w sierpniu 2021 roku. O produkcji było głośno także dlatego, że to tam po raz ostatni można było usłyszeć głos zmarłego rok wcześniej Chadwicka Bosemana, który dubbingował postać Czarnej Pantery. Zamierzeniem serialu było pokazanie alternatywnych wersji marvelowskiej rzeczywistości. Widzowie dowiedzieli się z niego między innymi, co byłoby, gdyby Thor nigdy nie miał brata Lokiego.

Wiadomo, że w drugim sezonie "A gdyby...?" widzowie zobaczą m.in. odcinek, którego akcja rozgrywa się w średniowieczu. Będą też odcinki, w których bohaterowie filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" zmierzą się z Odynem i siłami Asgardu, a Walkiria i Iron Man przemierzą ulice planety Sakaar znane z filmu "Thor: Ragnarok". Wiadomo już, że w przygotowaniu jest również sezon trzeci.

INTERIA.PL/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy