Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Utalentowane córki gwiazd

Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.


Reklama

Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Te córki sławnych aktorów i aktorek udowadniają, że oprócz nazwiska mają również prawdziwy talent. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Robią wszystko, by rozwijać swoją pasję i umiejętności.

Helena Englert

Helena Englert aktorstwo ma we krwi, zapewne odziedziczyła je po rodzicach: Janie Englercie i Beacie Ścibakównie. Na ekranie zadebiutowała w wieku 12 lat w filmie "Układ zamknięty", w którym zresztą zagrała u boku swojej mamy. 

Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma role w serialu "Barwy szczęścia", "Diagnozie" i "Znakach". W ubiegłym roku zagrała w filmie "Wszystko dla mojej matki". 

Już w 2016 roku zapowiadała, że ma zamiar wyjechać na studia za granicę - wtedy jej marzeniem był Londyn. Rodzice młodej aktorki chcieli by studiowała bliżej domu. Ostatecznie Helena wybrała studia na New York University Tisch School Of the Arts. Na nowojorskim uniwersytecie uczyły się wielkie gwiazdy Hollywood m.in. Angelina Jolie, Lady Gaga, Alec Baldwin czy Anne Hathaway. Według doniesień koszty studiów w tej szkole dochodzą nawet do 76 tysięcy dolarów(niemal 300 tysięcy zł) za jeden rok!

Przygotowania do aplikacji na studia Helena zaczęła już rok wcześniej. W jej roczniku na studia dostało się jedynie 16 proc. zdających osób. 19-latka w Nowym Jorku czuje się jak ryba w wodzie. Przyznaje jednak, że choć ma dużo zajęć i sprawdzonych znajomych, są chwile, kiedy tęskni za bliskimi i domem.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje