Diagnoza

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 3828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowości i kontynuacje TVN na jesień 2018 i wiosnę 2019

Co pojawi się jesienią i wiosną przyszłego roku? Sprawdźcie!

Tajemniczy projekt z Małgorzatą Kożuchowską

TVN, wbrew wcześniejszym doniesieniom dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, jakoby miały powstać kolejne dwie transze serialu, nie planuje dalszej emisji "Drugiej szansy". Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności produkcji, jednak woli skupić się na nowych projektach:

Reklama

- Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu "Drugiej szansy", szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem - potwierdził zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

TVN szykuje na wiosnę nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską, trwają już prace koncepcyjne i scenariuszowe. Premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku.

- Chyba lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę ("Drugą szansę") do ostatniej kropli. Tym bardziej, że mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem - tłumaczy Czaja. - O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku - dodaje.

"Pułapka" z Agatą Kuleszą

Prace na planie serialu kryminalnego "Pułapka" rozpoczęły się 9 maja. Będzie to samodzielna produkcja TVN, opowiadająca zamkniętą historię, składającą się z sześciu odcinków. Reżyserią zajął się Łukasz Palkowski, który odpowiada również za emitowaną obecnie "Diagnozę".

Zdjęcia do "Pułapki" realizowane są w Warszawie i na Mazurach. Serial ma być "wciągającą i trzymającą w napięciu opowieścią kryminalną z zaskakującymi zwrotami akcji". Szczegóły fabuły są na razie owiane tajemnicą. Wiadomo jedynie, że główną rolę w serialu zagra Agata Kulesza.

"Pod powierzchnią"

Drugą jesienną propozycją od stacji jest "Pod powierzchnią", 8-odcinkowy serial z Magdaleną Różczką i Bartłomiejem Topą w rolach głównych. To właśnie Topa zdradził, że wystąpi w nowym serialu TVN podczas tegorocznego SerialConu na Festiwalu Netia Off Camera.

Stacja na razie nie odniosła się do tej wypowiedzi. Nie jest znana dokładana data emisji nowych produkcji, ani pasmo, w którym miałyby być wyświetlane. Wiadomo natomiast, że zwolni się miejsce po "Drugiej szansie" (poniedziałki, 21:30), która, jak wspominaliśmy wcześniej, po pięciu sezonach znika z anteny.

"Diagnoza" 3

W ostatnim odcinku drugiego sezonu "Diagnozy" w szpitalu wybuchnie skandal. Artman (Adam Woronowicz) zostanie aresztowany! Anna (Maja Ostaszewska), która będzie tego świadkiem, pomyśli, że jej były partner był jednak w zmowie z Oliwierem (Jan Englert). Tym bardziej, że zaraz po wyjściu z pracy spotka Krynickiego. Prezes Global Vity zaskoczy ją jednak. Bo zamiast użyć kolejnego szantażu, spróbuje ją po prostu przekonać, że wprowadzenie na rynek leku na endometriozę jest koniecznością.

Zaraz potem Anna odbędzie dwie kolejne bardzo emocjonujące rozmowy. Najpierw zadzwonią do niej z aresztu z informacją dotyczącą Artmana. I nie będą to dobre wieści. Chwilę później Leśniewska pozna nową lekarkę (Danuta Stenka)...To spotkanie będzie znamienne. O tym, jakie stosunki połączą obie panie, dowiemy się w 3. sezonie serialu.

"Kurier TV"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje