Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 4479
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": Weronika Rosati rezygnuje z kariery w Hollywood?

Weronika Rosati, którą po wakacjach będziemy oglądać jako Beatę w nowym serialu TVN "Diagnoza", za kilka miesięcy zostanie mamą. Wszystko wskazuje na to, że aktorka postanowiła na pewien czas zrezygnować z kariery w Hollywood i na dłużej osiedlić się w Polsce. Niedawno razem z ukochanym kupiła mieszkanie w Warszawie...

Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich aktorek, która - wciąż pracując w Polsce - doskonale sobie radzi w Los Angeles i regularnie gra w amerykańskich produkcjach w towarzystwie największych hollywoodzkich gwiazd.

Reklama

Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat widzowie na całym świecie mieli okazję oglądać ją w serialach "NCIS: Naval Criminal Investigative Service" ("Agenci NCIS"), "True Detective" ("Detektyw"), "Rosemary's Baby" ("Dziecko Rosemary"), "Supernatural" ("Nie z tego świata"), "The Detour", "Luck" i w filmach "Last Vegas" u boku Michaela Douglasa i Roberta De Niro oraz "Men of Courage" u boku Nicolasa Cage.

Do niedawna Weronika Rosati dzieliła swój czas między Warszawę i Los Angeles, ale ostatnio - od kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą - rzadko lata za ocean. Jak podaje magazyn "Flesz", aktorka postanowiła na razie zawiesić swoją karierę w Hollywood i na dłużej osiedlić się w Polsce. Niedawno razem z ukochanym, Robertem Śmigielskim, kupiła mieszkanie w jednym z najnowocześniejszych apartamentowców w centrum stolicy i zdementowała plotki, jakoby miała lada moment wrócić do Ameryki i tam czekać na narodziny swojego pierwszego dziecka.

Weronika Rosati już wiele razy udowodniła, że role, które dostaje w Polsce, są dla niej równie ważne jak te, które proponują jej amerykańscy producenci. Właśnie dlatego, by móc grać w polskich filmach i serialach, aktorka odmawia udziału w hollywoodzkich tasiemcach - zrezygnowała m.in. z roli w "Modzie na sukces"!

- Ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin. W Stanach nie chodzę więc na castingi do tasiemców... - powiedziała w wywiadzie, przyznając, że jej amerykański agent przekonywał ją do przyjęcia zaproszenia na casting do "Mody na sukces", ale zdecydowanie odmówiła.

Po wakacjach Weronikę Rosati zobaczymy na naszych ekranach jako Beatę w nowym serialu TVN "Diagnoza" oraz jako Maję w jednym z odcinków 10. serii "Komisarza Aleksa". Na premierę czeka też komedia romantyczna z jej udziałem - "Podatek od miłości" Bartłomieja Ignaciuka.

Wszystko wskazuje na to, że do Hollywood Weronika Rosati wróci dopiero po urlopie macierzyńskim...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje