Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": Weronika Rosati rezygnuje z kariery w Hollywood?

Weronika Rosati, którą po wakacjach będziemy oglądać jako Beatę w nowym serialu TVN "Diagnoza", za kilka miesięcy zostanie mamą. Wszystko wskazuje na to, że aktorka postanowiła na pewien czas zrezygnować z kariery w Hollywood i na dłużej osiedlić się w Polsce. Niedawno razem z ukochanym kupiła mieszkanie w Warszawie...

Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich aktorek, która - wciąż pracując w Polsce - doskonale sobie radzi w Los Angeles i regularnie gra w amerykańskich produkcjach w towarzystwie największych hollywoodzkich gwiazd.

Reklama

Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat widzowie na całym świecie mieli okazję oglądać ją w serialach "NCIS: Naval Criminal Investigative Service" ("Agenci NCIS"), "True Detective" ("Detektyw"), "Rosemary's Baby" ("Dziecko Rosemary"), "Supernatural" ("Nie z tego świata"), "The Detour", "Luck" i w filmach "Last Vegas" u boku Michaela Douglasa i Roberta De Niro oraz "Men of Courage" u boku Nicolasa Cage.

Do niedawna Weronika Rosati dzieliła swój czas między Warszawę i Los Angeles, ale ostatnio - od kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą - rzadko lata za ocean. Jak podaje magazyn "Flesz", aktorka postanowiła na razie zawiesić swoją karierę w Hollywood i na dłużej osiedlić się w Polsce. Niedawno razem z ukochanym, Robertem Śmigielskim, kupiła mieszkanie w jednym z najnowocześniejszych apartamentowców w centrum stolicy i zdementowała plotki, jakoby miała lada moment wrócić do Ameryki i tam czekać na narodziny swojego pierwszego dziecka.

Weronika Rosati już wiele razy udowodniła, że role, które dostaje w Polsce, są dla niej równie ważne jak te, które proponują jej amerykańscy producenci. Właśnie dlatego, by móc grać w polskich filmach i serialach, aktorka odmawia udziału w hollywoodzkich tasiemcach - zrezygnowała m.in. z roli w "Modzie na sukces"!

- Ze względu na polskie produkcje nie mogę sobie pozwolić na pracę dzień w dzień po kilkanaście godzin. W Stanach nie chodzę więc na castingi do tasiemców... - powiedziała w wywiadzie, przyznając, że jej amerykański agent przekonywał ją do przyjęcia zaproszenia na casting do "Mody na sukces", ale zdecydowanie odmówiła.

Po wakacjach Weronikę Rosati zobaczymy na naszych ekranach jako Beatę w nowym serialu TVN "Diagnoza" oraz jako Maję w jednym z odcinków 10. serii "Komisarza Aleksa". Na premierę czeka też komedia romantyczna z jej udziałem - "Podatek od miłości" Bartłomieja Ignaciuka.

Wszystko wskazuje na to, że do Hollywood Weronika Rosati wróci dopiero po urlopie macierzyńskim...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje