Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": TVN kończy serial z przytupem!

"Diagnoza" pożegna się z widzami TVN w dosyć zaskakujący sposób...

21 maja (wtorek) stacja TVN wyemituje finałowy epizod "Diagnozy". Tuż po nim w player.pl udostępnione zostaną dwa dodatkowe odcinki produkcji.

- Widzowie pokochali "Diagnozę" - to serial, który od pierwszego sezonu budził ogromne emocje. Anna Leśniewska i Jan Artman to główni, a zarazem ulubieni bohaterzy. Nie wyobrażaliśmy sobie wobec tego innego rozwiązania, niż opowiedzenie fanom tej historii do końca. Sukces serialu to zasługa nie tylko rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców czy scenariusza, ale także widzów, śledzących losy postaci do końca. Odcinek specjalny to nasze podziękowanie za ich wierność. Cieszę się, że reżyserem ostatnich epizodów, w tym właśnie specjalnych, jest Xawery Żuławski, który odpowiadał także za początkowe odcinki pierwszego sezonu - mówi Wirtualnymmediom.pl Dorota Kośmicka, producentka cyklu.

Reklama

- Już po raz kolejny - zarówno w przypadku "Diagnozy", jak i innych produkcji - tworzymy treści tylko na player.pl. Dzięki rozwiązaniom internetowym, po zakończeniu emisji telewizyjnej, widzowie dalej mogą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami - dodaje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje