Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4551
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": Michał Czernecki gra w serialach dla pieniędzy?

Michał Czernecki, czyli doktor Piotr Sadzik z "Diagnozy" i Paweł Melech z "Leśniczówki", uważa, że w Polsce powstaje coraz więcej świetnych seriali. - Produkcje telewizyjne realizowane w naszym kraju są dziś na naprawdę dobrym poziomie - mówi i dodaje, że zawsze chętnie przyjmuje propozycje udziału w serialach.

Michał Czernecki - jeden z pięciu aktorów nominowanych do tegorocznych Telekamer "Tele Tygodnia" w kategorii Aktor Roku - ma na swoim koncie mnóstwo serialowych ról i nie rozumie swych kolegów po fachu, którzy twierdzą, że udział w produkcjach telewizyjnych to coś gorszego od pracy w teatrze czy filmie.

Reklama

- Irytują mnie głosy, że jak aktor ma etat w dobrym teatrze, to powinien pracować wyłącznie tam, odrzucać propozycje telewizyjne i tworzyć tylko wielką sztukę - powiedział niedawno.

- Ja się z tak zwaną wielką sztuką zetknąłem i myślę, że w wielu przypadkach to czysta hochsztaplerka. Ktoś cię zaprasza do tworzenia sztuki, a hipokryzja polega na tym, że on ma z tego kolosalne zyski, a ty pracujesz za grosze - tłumaczył w wywiadzie.

Michał Czernecki nie kryje, że gra w serialach m.in. dla pieniędzy. Uważa, że - będąc mężem i ojcem - musi przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo finansowe rodziny i dlatego nie wybrzydza przy wyborze ofert, jakie dostaje od reżyserów i producentów.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje