Diagnoza

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 3771
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": Antoni Królikowski podziwia swą ukochaną i zazdrości jej... energii

Antoni Królikowski, czyli Kacper Kaleta z "Diagnozy" i Kuba Milewicz z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", nie kryje, że swej ukochanej - Julii Wieniawie-Narkiewicz, czyli Pauli z "rodzinki.pl" - zazdrości energii, determinacji i samoświadomości. - Nie dziwi mnie, że Julcia robi taką karierę! - mówi.


Reklama

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz są parą już półtora roku, ale nie chcą opowiadać w wywiadach o swej miłości i o wspólnych planach na przyszłość.

- Nie wyciągniesz ze mnie zwierzeń - stwierdził Antoni, gdy dziennikarka magazynu "Flesz" powiedziała mu podczas wywiadu, że wygląda na bardzo zakochanego.

Odtwórca roli Kuby w mazurskiej sadze "Nad rozlewiskiem" nie kryje jednak, że Julia bardzo mu imponuje i bardzo się cieszy, że robi karierę, o jakiej większość jej rówieśniczek może tylko marzyć.

- Jest utalentowana, piękna i przede wszystkim szalenie pracowita - chwali swą dziewczynę i dodaje, że energia Julii jest na wagę złota.

- Zazdroszczę jej determinacji i samoświadomości - przyznaje.

Antoni Królikowski zdaje sobie sprawę z tego, że Julia Wieniawa-Narkiewicz to doskonały... cel dla hejterów.

- Musimy się wspierać, bo im więcej spotyka nas dobrego, tym więcej pojawia się osób, którym niekoniecznie się to podoba. Show-biznes bywa okrutny, wiem o tym od lat... Trzeba mieć twardą skórę i kogoś bliskiego, na kogo zawsze można liczyć - stwierdził w wywiadzie dla "Flesza".

Aktor, pytany, czy rywalizuje z ukochaną, żartuje, że w ich wspólnym życiu rywalizacja pojawia się tylko wtedy, gdy grają w karty.

- Podziwiam Julkę i cieszę się jej szczęściem - mówi.

Z tego, że Antoni i Julia są parą, bardzo cieszą się rodzice serialowego Kacpra Kalety z "Diagnozy", którzy wprost uwielbiają dziewczynę syna. 

- Juleczka to już prawie rodzina! - powiedziała niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu".

Podobno rodzice namawiają Antoniego Królikowskiego, by jak najszybciej oświadczył się Julii... Paweł Królikowski, czyli Dariusz Zubek z "Drugiej szansy", zapowiedział ponoć synowi, że jego związek z piękną dwudziestolatką zacznie traktować naprawdę poważnie dopiero wtedy, gdy się zaręczą...


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje