Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Diagnoza": Antoni Królikowski kreuje własną... e-osobowość

Antoni Królikowski, czyli Kacper Kaleta z "Diagnozy" i Kuba Milewicz z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", przyznaje, że jest kreatorem własnej... e-osobowości, czyli tego, jak funkcjonuje w mediach społecznościowych i jak jest postrzegany przez osoby obserwujące jego poczynania w sieci!

Antoni Królikowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach aktor praktycznie nie istnieje bez mediów społecznościowych. Przyznaje, że był w jego życiu moment, kiedy nie wyobrażał sobie życia bez Instagrama i Facebooka...

Reklama

- Ciągle robiłem zdjęcia, Instastory, wrzucałem nowe posty - mówi i dodaje, że na szczęście od pewnego czasu mocno ograniczył swoją aktywność w sieci, choć wciąż jest w niej obecny, ale... na własnych warunkach.

- Szukam balansu. Jednymi sytuacjami się dzielę, ale inne zachowuję tylko dla siebie i swoich najbliższych - wyznał w rozmowie z magazynem "Flesz".

Odtwórca roli Kuby Milewicza w sześciu seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" żartuje, że jego e-osobowość, którą kiedyś wykreował na potrzeby mediów społecznościowych, coraz bardziej przypomina faceta, którym jest w realnym świecie. 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje