Reklama

Diagnoza

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 4557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Diagnoza": Antek Królikowski jak Marek z "M jak miłość"!

Antoni Królikowski, czyli Kacper Kaleta z "Diagnozy", postanowił zakpić ze słynnej fryzury, jaką Kacper Kuszewski dumnie nosił przez pierwsze lata w "M jak miłość".

Zdaniem wielu fanów obserwujących profil Antka w mediach społecznościowych - aktor śmiało mógłby zagrać postać Marka Mostowiaka. Wcześniej wcielał się w niego Kacper Kuszewski , jednak po jego rezygnacji scenarzyści wysłali syna Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) w podróż do Irlandii.

Reklama

Porównanie Antoniego Królikowskiego do "młodego" Marka Mostowiaka pojawiło się po tym, jak aktor opublikował w sieci zdjęcie, na którym zapozował w dość oryginalnej fryzurze.

"Wreszcie wyMarzony fryz #M"

-

Czytamy w opisie do fotografii. Na reakcje obserwujących jego profil

nie trzeba było długo czekać - szybko pojawiło się bardzo wiele wpisów, w

których przyznawali oni, że w takim wydaniu Królikowski przypomina im

serialową postać!

Nie umknęło to uwadze użytkowników sieci, którzy w licznych komentarzach przyznawali podobieństwo do syna Mostowiaków z początkowych odcinków "M jak miłość"!

"Jak Marek Mostowiak"

"Na Mareczka strzyżony"

"W drodze do Grabiny?"

"Marek Mostowiak Bis"

- Komentowali fani. Wiele wskazuje jednak na to, że nieco odmieniony wygląd aktora może się wiązać nie z najpopularniejszym serialem TVP 2, a nowym projektem, w którym Królikowski bierze udział. Już od 8 marca widzowie będą mogli go podziwiać w show zatytułowanym: "To był rok".


INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje