Dexter
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwielbiany aktor w obsadzie oczekiwanej produkcji. To prequel kultowego kryminału

Prace nad prequelem przygód Dextera idą pełną parą. Niedawno informowaliśmy, kto zagra główne role, a teraz dowiadujemy się, że aktor znany z "Chirurgów" właśnie dołączył do obsady. Kogo zagra uwielbiany przez damską część publiczności Patrick Dempsey?

"Dexter": Patrick Dempsey dołącza do obsady nowej serii

Jak informowaliśmy w maju, trwają prace nad kolejnym serialem o przygodach Dextera. Tym razem jednak nie będzie to sequel o losach kryminalisty, ale prequel. W produkcji zatytułowanej "Dexter: Original Sin" cofniemy się do 1991 roku (15 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu), gdzie zobaczymy Dextera jako studenta, który stawia pierwsze kroki na drodze zbrodni. Oparcie znajduje w swoim ojcu, który uczy go swoistego Kodu. Ma on pomóc Dexterowi odnajdywać osoby, jakie zasługują na to, by zostać ukarane oraz uciec wymiarowi sprawiedliwości.

W rolę młodego Dextera wcieli się znany z serialu "Cień i kość" Patrick Gibson. Na ekranie partnerować mu będą Christian Slater (jako Harry, ojciec Dextera) i Molly Brown (zagra siostrę Dextera, Debrę Morgan. Ostatnio ekipa znowu się powiększyła.

Reklama

Jak donosi serwis Deadline, do obsady dołączył znany z roli doktora Dereka Shepherda w serialu "Chirurdzy" Patrick Dempsey. Aktor wcieli się w postać Aarona Spencera, kapitana policji w Miami Metro Homicide, który od lat jest znajomym Harry'ego Morgana (Christian Slater).

"Dexter": Intrygujący kryminał, który zmienił cały gatunek

Serial "Dexter" powstał na motywach powieści Jeffa Lindsaya. Przez osiem sezonów widzowie obserwowali Dextera Morgana(Michael C. Hall) - który prowadził podwójne życie. Za dnia pracował jako analityk śladów krwi w wydziale policji w Miami, nocą na własną rękę ścigał przestępców, którzy wymknęli się wymiarowi sprawiedliwości.  

"Dexter" wywrócił świat seriali kryminalnych do góry nogami. Uczynienie głównym bohaterem seryjnego zabójcę z zasadami, który wymierzał sprawiedliwość na własną rękę i zabijał przestępców pozwoliło na przedstawienie ciekawej perspektywy, skłoniło do refleksji na temat moralnych wyborów i w konsekwencji zapewniło realizację kilku świetnych sezonów.

Zobacz też: Popularny serial ofiarą hejterów. Na co uwzięli się tym razem?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dexter | Patrick Dempsey | Michael C. Hall
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy