Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seryjny morderca - wzorowym ojcem?

Po ogromnym sukcesie poprzednich trzech serii, popularny amerykański serial "Dexter" powrócił na telewizyjne ekrany. Widzowie muszą przygotować się na kilka zmian i jak zawsze ... sporą dawkę emocji.

Producenci powstającego dla stacji Showtime "Dextera" lubią zaskakiwać fanów swojego serialu.

Reklama

W czwartym sezonie tytułowy bohater i jego żona (Julie Benz) zostaną szczęśliwymi rodzicami. Nie oznacza to jednak, że "mroczny pasażer" naszego ulubionego seryjnego mordercy ma sobie poszukać nowego domu...

Na początku nowego sezonu Rita ma wszystko o czym marzyła: idealnego męża, wspaniałe dzieciaki, nowo narodzone niemowlę i wymarzony domek na przedmieściach. Ale jak zawsze okazuje się, że to co piękne, nigdy nie trwa wiecznie.

Także Dexter będzie musiał poradzić sobie z wątpliwościami, które go trapią. Czy seryjny morderca może wieść spokojne życie? Czy może mieć to wszystko, czego doświadcza codziennie każdy "normalny człowiek"? I wreszcie najważniejsze pytanie. Czy nowy członek rodziny Morganów, Harry, nie odziedziczył przypadkiem skłonności po tacie?

W czwartym sezonie serialu pojawi się również nowy zbrodniarz - Walter Simmons (John Lithgow), znany jako "Trójkowy Zabójca". Nowy "rywal" bardzo zainteresuje naszego bohatera, tym bardziej, gdy okaże się jest to jeden z najdłużej działających i najbardziej brutalnych seryjnych morderców Ameryki. Od około trzydziestu lat wiedzie podwójne życie: spokojnego, szanowanego obywatela z jednej strony i bezlitosnego zwyrodnialca z drugiej.

Kiedy Simmons przeprowadzi się do Miami, Dexter postanowi go dopaść. Będzie to trudne zadanie, tym bardziej, że na swój sposób podziwia on Simmonsa za jego "kunszt" i niezwykłą łatwość w unikaniu odpowiedzialności za to, co robi.

Dexter wpadnie w obsesję schwytania "Trójkowego Zabójcy", a przez to będzie musiał podjąć kilka wyjątkowo trudnych życiowych decyzji.

W międzyczasie jego siostra Debra zacznie odkrywać tajemnice dotyczące przeszłości swojego brata. Zdobywając kolejne informacje o ojcu, dowie się kim była prawdziwa matka Dextera i co łączyło ją z Harrym.

W tej serii ponownie zobaczymy też Keitha Carradine'a, grającego podstarzałego ex-chłopaka Debry - agenta FBI Franka Lundy'ego.

Pojawi się też wątek romansowy pomiędzy parą detektywów, współpracowników Dextera. Scenariusz finałowego odcinka czwartej serii serialu zapowiada się niezwykle emocjonująco. Podobno poruszył on całą obsadę. Zakończenie tej historii będzie naprawdę szokujące i zaskakujące!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje