Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Prokop czuje sympatię do Dextera

Marcin Prokop, gospodarz teleturnieju "Milion w minutę" w TVN, jest fanem amerykańskich seriali. Kupuje całe sezony na DVD przez internet. Sprawdź, co ogląda!

- Jeden z moich ulubionych tytułów to"Dexter" - zdradził nam Marcin Prokop.

Reklama

- Chociaż tytułowy bohater jest seryjnym mordercą i psycholem, jakoś nie mogę powstrzymać się od sympatii dla niego. Uwielbiam też serial "Mad Men" - rzecz o pracownikach jednej z pierwszych agencji reklamowych, jakie powstały w latach 50. w USA. Fascynujące studium tamtych czasów. Ostatnio podobał mi się też świetnie obsadzony i zagrany serial "Rodzina Borgiów". Gdybym jednak miał wskazać ukochany serial wszech czasów to byłoby to "Sześć stóp pod ziemią" - rzecz, uważam, absolutnie kultowa. Śmierć jako główny bohater? Tego jeszcze nie było.

Marcin Prokop sam też wystąpił w kilku polskich serialach. Czy zamierza to jeszcze powtórzyć?

- Jeśli już, to raczej dla zabawy - zapewnia.

- Traktuję to jako formę oddechu od tego co robię na co dzień. Nie potrafiłbym zostać aktorem na serio. Nie lubię odtwarzać napisanych tekstów, zwłaszcza cudzych. Nie lubię odgrywać pięć razy tych samych scen. To nie jest moje medium. Miałem różne propozycje, łącznie z ofertą od bardzo cenionego reżysera teatralnego, ale ze wszystkich rezygnowałem, bo uważałem, że to nie leży w moich kompetencjach. Może kiedyś się złamię, ale na razie nie mam takich planów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje