Dexter
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Milionerzy": Pytanie za 125 tys zł o "Dextera"

Poprzedni sezon dostarczył widzom sporej dawki adrenaliny! Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył uczestniczce wygraną w postaci czeku o najwyższej wartości! We wtorek, 18 września kolejna uczestniczka stanęła przed szansą wygrania miliona.

Prowadzący program Hubert Urbański zadał stomatolog Agnieszce Nawrockiej ze Zgierza pytanie warte 125 tysięcy złotych:

"Serialowy Dexter Morgan w dziesiątkach odcinków ośmiu sezonów zużywa pokaźne ilości:

A) papieru pakowego

B) folii aluminiowej

C) folii malarskiej

D) papieru śniadaniowego.

Uczestniczka wahała się, gdyż nie była nigdy fanką serialu i nie widziała ani jednego odcinka. Jednak kojarzyła bohatera i wiedziała, że jest on seryjnym mordercą i kojarzył się jej "krwiście". Stąd jej prawidłowy typ.

Aby potwierdzić swoje przypuszczenia, skorzystała z koła ratunkowego: telefonu do przyjaciela - brata Marka. To jednak na niewiele się zdało, gdyż jej rozmówca nie znał prawidłowej odpowiedzi na pytanie i dodatkowo zmylił trop obstawiając w ciemno odpowiedź D, papier śniadaniowy.

Reklama

Kobieta postanowiła jednak zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź C. Chwilę później Hubert Urbański gratulował jej wygranej 125 tys zł. Czas odcinka się skończył, ale walka o milion trwa dalej. W środę, 19 września będziemy świadkami pytania za 250 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że tytułowy Dexter Morgan (Michael C. Hall) w ciągu dnia pracuje jako ekspert medycyny sądowej, a w nocy zamienia się w groźnego, seryjnego zabójcę. W młodości został nauczony przez swojego ojca zabijać wyłącznie morderców. Podwójne życie ukrywa nawet przed najbliższymi, również przed przyrodnią siostrą Debrą (Jennifer Carpenter).

Jest bardzo lubiany przez kolegów z pracy, kobiety za nim szaleją. Założył rodzinę i ma dzieci. Praktycznie wszyscy wokół mu zazdroszczą. Jednak uwagę widzów przykuwa jego drugie mroczne oblicze seryjnego mordercy. Dexter stara się zaspokoić swoją potrzebę zabijania, która pojawiła się po traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Dzięki "pomocy" ojca, ze zwykłego, niezdolnego do odczuwania ludzkich emocji człowieka stał się doskonale zamaskowanym mordercą, a nawet bohaterem, bo przecież nie zabija niewinnych ludzi. Postępuje według surowego kodeksu, a swoje pragnienie gasi wbijając nóż w ciała zwyrodnialców, którzy wymykają się z rąk sprawiedliwości.

Nie tylko jego najbliżsi dają się nabrać i omamić. Widzowie również ulegają jego urokowi. Czują, że Morgan robi coś, czego nam nie wolno, co jest złe, amoralne, ale jednocześnie go usprawiedliwia w ich oczach. Dexter urasta wręcz do rangi bohatera. Nikt nie chce, żeby morderca został złapany...

"Milionerzy" są emitowani od poniedziałku do czwartku o 20.55.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy