Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gorące hity tego lata!

U nas rozpoczął się sezon ogórkowy, dlatego z zazdrością spoglądamy na zagraniczne ramówki, w których aż roi się od nowych odcinków i premier. Oto krótki przegląd najciekawszych produkcji.


Reklama

W naszej telewizji nadchodzi sezon powtórek. "Serialomaniacy" mogą teraz nadrobić zaległości, bo wszystkie rodzime produkcje mają przerwę. My sprawdziliśmy, co słychać za granicą. Tam startuje aż 17 nowych seriali, a 31 wraca po przerwie. Oto kilka interesujących propozycji.

Oszałamiające finały

Czekamy przede wszystkim na ostatnie serie "Dextera" i "Breaking Bad". Twórcy obu seriali zdecydowali się je zakończyć, kiedy opowiadane w nich historie nadal przyprawiają widzów o dreszcze.

Pierwszy tytuł startuje w USA już 30 czerwca. Morgan (Michael C. Hall) będzie musiał zmierzyć się z wyrzutami sumienia rozgoryczonej Deb (Jennifer Carpenter). Poczuje na plecach oddech ścigających go agentów FBI i podejrzliwych kolegów z posterunku. Pojawi się również Hannah McKay (Yvonne Strachovsky). Ciekawe, zatęskni za Dexterem czy zechce się zemścić?

Natomiast pożegnalna serial "Breaking Bad" rozpocznie się w USA 15 lipca. Vince Gilligan, twórca hitu, zapewnia zniecierpliwionych fanów przygód Waltera (Bryan Cranston), że będą usatysfakcjonowani finałem. Przypominamy, że Hank (Dean Norris) niespodziewanie odkrył, kim jest Heisenberg. I to koniec spoilerów. Ponoć scenariusz został zmodyfikowany po tym, jak ktoś wykradł jego fragmenty z samochodu Cranstona. Teraz jest pilnie strzeżony.

Oczywiście z niecierpliwością czekamy na 6. sezon "Czystej krwi", w którym świat znowu stanie na głowie, a wampiry zaczną ukrywać się przed polującymi na nich ludźmi. Pachnie nam to zwiększeniem scen akcji kosztem melodramatu. Tak trzymać, bo dywagacje Sookie (Anna Paquin) mogą przyprawić o mdłości. Ciekawość podkręca odejście Alana Balla, twórcy serialu, który zajmuje się innymi projektami. Oby nie był to zły omen i zwiastun końca opowieści o krwiopijcach z Bon Temps.

Brytyjska perełka

Pora na absolutne premiery. Jedną z nich jest kryminał "The Fall". W rolę detektyw Stelli Gibson, ścigającej seryjnego mordercę w Belfaście, wciela się Gillian Anderson. Nie ma supermocy. Żadnych sztuczek. Jest normalną, inteligentną babką, która świetnie kojarzy fakty. Brytyjczycy już widzieli pilotowy odcinek i rozpływają się nad nim w zachwycie.

Gdy spoglądamy na ramówkę w USA, naszą uwagę przykuł tytuł "Save me". Anne Heche zagra Beth, która po wypadku usłyszy głos Boga i spróbuje naprawić świat. Bliscy posądzą ja o szaleństwo.

Z kolei w "The Goodwin Games" senior rodu pozostawi nietypowy testament. By zgarnąć kasę, rodzeństwo będzie musiało wziąć udział w grze, która odmieni ich życie.

Ciekawie zapowiada się też "Graceland", w którym grupa przystojnych tajniaków z różnych agencji zamieszka pod jednym dachem. Okaże się, że tak indywidualnym bohaterom trudno będzie się porozumieć. Wietrzymy niejedną krwawą sprzeczkę. Do pozostałych propozycji wrócimy niebawem. Bądźcie czujni!


nex

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje