Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 313
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dexter... w peruce

Michael C. Hall, znany przede wszystkim z tytułowej roli w serialu "Dexter", w swoim najnowszym filmie wystąpi w nowoczesnej peruce, wartej bagatela 10 tysięcy dolarów. Aktor chce w ten sposób ukryć ubytki włosów, będące efektem choroby nowotworowej.

Hall zaskoczył swoich fanów, gdy w styczniu tego roku na rozdaniu Złotych Globów pojawił się w czapce. Zaledwie kilka dni po tym zdarzeniu ujawnił, że jego łysina, którą starał się zamaskować, spowodowana jest leczeniem chłoniaka.

Reklama

Artysta przebył ostatnią chemioterapię 10 marca i od tego czasu powrócił już do pracy przy nowym projekcie zatytułowanym "East Fifth Bliss".

Niestety jego włosy nie zdążyły odrosnąć na czas, co zmusiło producentów do wykorzystania wysoko wyspecjalizowanej peruki, która ma zastąpić bujną czuprynę aktora.

"Peruka została wykonana w całości z ludzkich pasm włosów. Można ją kupić za około 10 tysięcy dolarów, dlatego wyznaczono konkretnych członków załogi, by się nią opiekowali między kolejnymi ujęciami" - można przeczytać na portalu WENN.

Przypomnijmy, że już niedługo Hall ma rozpocząć pracę na planie piątego sezonu "Dextera".

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje