Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dexter": Powrót mordercy. Showtime zamówił nową limitowaną serię

Fanów introwertycznego mordercy z pewnością ucieszy wiadomość opublikowana przez serwis Deadline.com. Okazuje się bowiem, że już na początku 2021 roku na ruszyć produkcja nowej, limitowanej serii o perypetiach policyjnego eksperta, który po godzinach staje się mordercą na zamówienie. I co nie mniej ważne, w roli głównej powróci uwielbiany Michael C. Hall.

O powrocie serialu na ekrany mówiło się od chwili, w której się zakończył. Głównie z powodu niekoniecznie udanego finału, w którym to Dexter Morgan ucieka z Miami i rozpoczyna nowe życie, jako drwal.

Prezes Showtime, David Nevins, twierdził wówczas, że serial "Dexter" jest tym, nad którego kontynuacją zastanawiałby się, ale wyłącznie z Michaelem C. Hallem na pokładzie, za to w zupełnie odmienionym anturażu. "To nie mogłaby być zwykła kontynuacja" - dobitnie podkreślał.

Reklama

I nie będzie. Michael C. Hall, który grał w serialu od 2006 do 2013 roku, powraca z showrunnerem Clyde Phillipsem. Jak podaje Deadline.com przeprowadzka i ucieczka Dextera okażą się sprytną mistyfikacją. Główny bohater zamieszka bowiem w Oregonie pod zmienionym nazwiskiem, a ukochaną Hannah i syna ulokuje w bezpiecznej Argentynie.

Reboot ma mieć 10 odcinków, produkcja rozpocznie się na początku 2021 roku, a premiera jest już planowana na jesień 2021 roku. Producentem serialu jest Showtime, a producentem wykonawczym Phillips, Hall, John Goldwyn, Sara Colleton, Bill Carraro i i Scott Reynolds. (PAP Life)

moc/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL