Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dexter: New Blood": New Nowy sezon zadebiutuje 7 listopada. Mamy zwiastun

To bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych seriali, jakie obecnie powstają. Po blisko dekadzie na ekran powróci ulubiony seryjny morderca, Dexter Morgan. W dziewiątym sezonie serialu „Dexter” poznamy dalsze losy postaci granej przez Michaela C. Halla. Właśnie ogłoszono, że premierowy odcinek tej produkcji zadebiutuje na antenie stacji Showtime 7 listopada tego roku. Jest też kolejny zwiastun tego sezonu.

Dexter: Premiera nowego sezonu

"Nie ukryjesz się przed swoją przeszłością, ale nie możesz uciekać" zapowiadają twórcy serialu w opublikowanym właśnie zwiastunie. Został on zaprezentowany z okazji odbywającego się w San Diego wydarzenia Comic-con@Home, w trakcie którego twórcy serialu rozmawiali o tym, co zmieniło się w życiu tytułowego bohatera serialu.

Przede wszystkim zmieniło się jego nazwisko. Dexter Morgan nazywa się teraz Jim Lindsay, a zamiast w słonecznym Miami, mieszka w o wiele mniejszym miasteczku pełnym śniegu i mrozu, fikcyjnym Iron Lake. To miejsce, w którym każdy się zna, a nad bezpieczeństwem miasteczka czuwa szefowa policji o imieniu Angela (w tej roli Julia Jones). Angela to partnerka Jima alias Dextera.

Reklama

Dexter: O czym opowiada serial?

W przeszłości Dexter Morgan był policyjnym technikiem specjalizującym się w badaniu plan krwi na miejscach przestępstw. Nikt nie wiedział, że kryje mroczną tajemnicę. Był seryjnym mordercą, który nauczył się kontrolować swoje mordercze żądze, a na swoje ofiary wybierał osoby wplątane w przestępstwa. Przez osiem lat wodził wszystkich za nos, a ci, którzy poznawali jego tajemnicę, kończyli w grobie. W końcu jednak nadszedł dramatyczny finał, który nikomu nie przypadł do gustu. Dziewiąty sezon ma naprawić te błędy poprzednika.

Dexter: Powrót po latach

Wiadomo, że w dziewiątym sezonie serialu powrócą postaci grane w poprzednich sezonach przez Johna Lithgowa (Trójkowy Zabójca) oraz Jennifer Carpenter (siostra Dextera, Deb). Głównym przeciwnikiem Morgana w tym sezonie ma być postać grana przez Clancy’ego Browna ("Nieśmiertelny"). To nieoficjalny burmistrz Iron Lake, Kurt Caldwell. W serialu zobaczymy też Jamie Chung, która wcieli się w postać Molly Park, dziewczyny prowadzącej podcast o przestępstwach kryminalnych. (PAP Life)

kal/ gra/

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama