Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dexter": John Lithgow znów wcieli się w postać Trójkowego Zabójcy

Trwają prace nad nowym sezonem wracającego po latach serialu „Dexter”. Twórcy tej produkcji przygotowali dla fanów kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie powrót znanego z czwartego sezonu „Dextera” Arthura Mitchella, mordercy znanego pod pseudonimem Trójkowy Zabójca. W jego rolę ponownie wcieli się John Lithgow.

Powrót Johna Lithgowa do roli Trójkowego Zabójcy rodzi wiele pytań. Przede wszystkim o to, jak możliwe będzie ponowne pojawienie się postaci, która we wcześniejszym sezonie zginęła. Twórcy dziewiątej serii "Dextera" nie zamierzają zdradzać tej informacji. Showrunner nowego sezonu tego serialu, Clyde Phillips, zdradził jedynie, że jego autorom udało się znaleźć sposób na ponowne wprowadzenie postaci Arthura Mitchella do fabuły.

Fani serialu nie powinni się jednak spodziewać dłuższej obecności Trójkowego Zabójcy w serialu "Dexter". Jak informuje portal "Deadline", obecność Litghowa na planie zaplanowana została na jeden dzień, więc będzie to raczej gościnny występ.

Reklama

Lithgow nie jest jedyną gwiazdą "Dextera", która powróci w dziewiątym sezonie, choć wcześniej pożegnała się w serialu z życiem. Taki powrót planowany jest również dla Jennifer Carpenter, która wcielała się w postać siostry głównego bohatera, Debry Morgan. Spekuluje się, że Carpenter, a teraz Lithgow, pojawią się w serialu, jako głosy w głowie Dextera, czyli w podobnej formie, jak wcześniej James Remar, który wcielał się w rolę zmarłego ojca Dextera i Deb.

John Lithgow to jedna z największych gwiazd, jaka wystąpiła w "Dexterze". Za rolę Trójkowego Zabójcy otrzymał piątą w karierze nagrodę Emmy. Nie była to ostatnia statuetka w jego dorobku. W 2017 zdobył szóstą taką statuetkę za rolę sir Winstona Churchilla w pierwszym sezonie serialu "The Crown". O kolejną może powalczyć już niedługo za sprawą swojej roli w serialu "Perry Mason". (PAP Life)

kal/ gra/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama