Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co w piątym sezonie?

SPOILER! Znany amerykański dziennikarz Michael Ausiello na swoim blogu podzielił się kilkoma smakowitymi kąskami dotyczącymi fabuły piątej serii "Dextera". Chcecie wiedzieć, co się będzie działo?

Ausiello, piszące dla cenionego tygodnika "Entertainment Weekly", rozmawiał niedawno z zaangażowanym w produkcję serialu Chipem Johannessenem. Ujawnił on kilka głównych wątków i pomysłów, wokół których będzie się kręciła fabuła nadchodzącego sezonu.

Reklama

Po pierwsze: Po śmierci Rity, Dexterowi w wychowaniu trójki dzieci będzie pomagała aktywnie jego siostra, Debra. Wyszczekana i drażliwa policjantka nie ma za bardzo matczynego charakteru, więc możemy się spodziewać sporej ilości napięć w rodzinie.

Po drugie: Jakby tego było mało, Dexter, Debra i dzieci wprowadzą się do starego, ciasnego mieszkania głównego bohatera. Napięcie narasta…

Po trzecie: Ponieważ tylko Dexter wie, że to Trójkowy Zabójca stoi za zabójstwem Rity, a tenże raczej się do niego nie przyzna, bo w kawałkach pływa sobie w oceanie, wiec policja jako głównego podejrzanego w tej sprawie… upatrzy sobie męża ofiary.

Oj, Dex nie będzie miał lekko.

Nowy sezon serialu wchodzi na antenę w USA jesienią tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje