Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą kolejne sezony!

Telewizja Showtime odpowiedzialna za produkcję serialu "Dexter", zapowiedziała, że powstaną jeszcze dwa sezony.

Stacja zamówiła jeszcze po dwanaście odcinków do kolejnych dwóch sezonów. Zdjęcia do czwartego mają ruszyć wiosną w Los Angeles.

Reklama

Premiera trzeciego sezonu odbyła się w telewizji Showtime 28 września. Od tej pory "Dexter" gromadzi przed telewizorami co tydzień średnio 2,5 mln widzów. To o 16 proc. więcej niż poprzedni sezon. Showtime spodziewa się, że liczba ta może wzrosnąć do 3 mln.

"Dexter", który w Polsce emituje teraz stacja TVN, to historia specjalisty od śladów krwi, który pracuje w policji w Miami. Nocą z kolei zmienia się w perfekcyjnego zabójcę, który nigdy nie zostawia za sobą śladów. W roli tytułowej wystąpił znany z serialu "Sześć stóp pod ziemią" Michael C. Hall. W tym roku serial zdobył pięć nominacji do nagrody Emmy, w tym za najlepszy serial i dla najlepszego aktora dramatycznego.

Robert Greenblatt, szef stacji, potwierdził, że ekipa jest już zgromadzona. Na pokładzie znajdzie się m.in. Jeff Lindsay autor książki, na podstawie której powstał "Dexter".

"Myślałem, że w najlepszym razie zainteresujemy grupę oddanej widowni, którą taki klimat interesuje, ale wkrótce okazało się, że paradoksalnie ten serial jest tak bogaty w różne problemy i emocje ludzkie. I tak bardzo różna publiczność zgromadziła się przed telewizorami" - mówił Greenblatt.

Miejmy nadzieję, że kolejne sezony okażą się tak dobre jak pierwsze dwa, bo często wymuszone kontynuacje mogą dobić nawet najlepsze seriale.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje